Панорамна Крихітка

теґи: Крихітка, Кінотеатр Кінопанорама

Фото – Євген Креденцер30-го травня відбулася подія, котра попередньо заінтригувала вибором нестандартного приміщення для проведення концерту. Кінотеатр «Кінопанорама», який, можливо, і не є наймаштабнішим кінозалом України, привертав увагу висотою своєї стелі. Привертав увагу, бо на відміну від притаманного для цього приміщення кінопоказу, на сцені, перед екраном (чи, точніше, під екраном), відбувся виступ гурту «Крихітка», який на тлі такого залу справді сприймався крихітним.

Не завжди вдавалося розгледіти учасників гурту, бо панораму виступу затуляли іноді потилиці тих, хто сиділи в попередніх рядах, знову ж таки, тому що архітектурно кінотеатр не пристосований до «візуального» проведення концерту. Звук був забезпечений автономними колонками, а не вбудованою системою кінотеатру. Яскраві прожектори також не були задіяні. Сцена освітлювалась майже «інтимним» джерелом світла, додаючи до концерту тонкий настрій «акустичності».

Окрім короткого відео-звернення Юрія Хусточки та Дмитра Шурова, протягом майже годинного запізнення виходу на сцену, яке час від часу розходилось в залі нетерплячими оваціями привітання, на екрані нічого не показували. vazzakiev.blogspot.com Каша СальцоваТільки безпосередньо перед самим виступом гурту з’явилось відео з коротким поясненням музикантів, чому вони займаються музикою, і якими піснями з нового, ще не розтиражованого альбому, вони більше задоволені як виконаною роботою. Після цього відео на екрані з'явився напис «Вмикни Bluetooth. Прийми рецепт», і музиканти вийшли на сцену.

Не роблячи паузи між впевненим потужним гітарним вступом, на сцену вийшла Каша Сальцова в елегантному чорному платті, і розпочала з пісні «Бай». Не кожному гурту під силу «розігріти» публіку на «прихлопування» з першої ж композиції! Потім вокалістка розповіла про те, що окрім «неформатної передпрезентації» ще не виданого альбому, пісні з якого гурт виконував упродовж концерту, виступ також приурочений закриттю кінотеатру «Кінопанорама». Після цих слів мені уявилось, як під час концерту з гори зривались шматки стелі та стін, потроху перетворюючи це просторе, проте затишне приміщення на руїну. Моторошна сцена, а от кліп міг би бути шикарний! Але не буду відволікатись від оповіді про концерт.

Фото – Оля КурносоваПеред виконанням другої пісні, яка, згідно анонсу, стане кульмінаційною в очікуваному альбомі, Каша попросила техніків зробити звук «м’якіше». В результаті… під час виконання пісні сталось зникнення звуку на декілька секунд. Вокалістка не розгубилась, запропонувавши жестом залу підспівувати. Вона не полишила надію покращити якість концерту, звернувшись до звукооператорів зі словами: «пацани, підтягніть хороший звук, давайте, зробіть це!»

Виконавши «Авто», Каша відвернулась ковтнути води, а коли обернулась, то несподівано отримала букет жовтих квітів. Здається, вона була розчулена, хоча вже після дванадцятої пісні задоволено заявила, що покладені впродовж концерту квіти на синтезатор схожі на могилу альтернативній музиці.

Під час виконання «Вменеємен» відмовило кріплення мікрофонної стійки, і тому вступ до «Восени» vazzakiev.blogspot.com Микола МатковськийКаша Сальцова виконувала на синтезаторі однією рукою, в іншій тримаючи мікрофон. А після фінальних акордів композиції «Зразок» вокалістка розповіла про те, що одна з радіостанцій не взяла цей трек в ротацію, бо назвали його «трагічним». Протягом всього концерту фронт-вумен вільно спілкувалася з публікою, дотепно та тонко відповідаючи на викрики (та виклики) з залу, а також спілкуючись з колегами. Так, наприклад, «...и Друг Мой Грузовик» вона попросила віддати гітару. А також згадала про ТНМК (авторів «Восени») та Дмитра Шурова, подякувавши йому за аранжування «Монети» (вже вибачте, що відміняю).

vazzakiev.blogspot.com Каша СальцоваВступ до наступної пісні продемонстрував тонкість майстерного володіння тихим голосом. Проте, це виявився найконтрастніший «Екземпляр» виступу. Вже в середині треку Каша перейшла до несподіваного виску. А в «+1» музиканти продемонстрували чудовий джазовий елемент композиції.

Оголошуючи «Спорт», лідер гурту зізналася, що вони з гітаристом не дуже люблять цю пісню, бо на їхню думку вона (а також «Бай») «збиває» весь настрій «сумної» групи, якими вони себе вважають. Після виконання цієї пісні один з прихильників подарував гурту продовгуваті кульки, скручені у формі букету квітів. Оговтавшись від підказаної гітаристом інформації про час, Каша перепросила за те, що їм лишається виконати лише дві пісні, щоб їхні прихильники не запізнились на один  з останніх  метро…

 

Скориставшись однією з пауз між піснями, Каша просила передати іншим, що самовільне викладення їхніх альбомів в інтернеті – то не добре:)

Тож, чекайте на офіційний реліз.

 

vazzakiev.blogspot.com Каша Сальцова і квітиТрек-лист:

1. Бай

2. Рецепт

3. Авто

4. Пульт

5. Вменеємен

6. Восени

7. Він мене не кохає

8. Ало-але

vazzakiev.blogspot.com Дмитро Мрачковський9. Щось на зразок

10. Монета

11. Екземпляр

12. Все, що тобі

13. +1

14. Спорт

15. Епіцентр

16. Рецепт