категорії: афіша події

Білоруська Весна 2009: з високого старту!!!

теґи: Брестський Вільний театр, Білоруська Весна, кубок Лукашенко, лижі, театр вогню, фестиваль
Початок: 3.05.2009 13:00
Закінчення: 3.05.2009 15:00
Місце: Київ, Майдан незалежності, Хрещатик
Адреса: Київ, Майдан Незалежності, проїжджа частина, Хрещатик
Предмет події: карнавальна хода, пробіг на лижах по асфальту Кількість відвідувачів: 1

  Пробігом на лижах по асфальту традіциійно вже третій рік поспіль розпочинається найбільший у Східній Європі фестиваль сучасної нецензурованої білоруської культури «Білоруська весна 2009».

Охочим буде запропоновано позмагатися у швидкісному бігу на лижах по асфальту, що імітує популярний серед найвищого керівництва Білорусі лижероллерний спорт. Старі радянські лижі і радянські спортивні марші занурять учасників і глядачів в атмосферу білоруської дійсності. Акція символізує спортивний дух сучасної Білорусі і її успіхи у досягенні все нових і нових висот. Організатори обіцяють - асфальт не постраждає!

 Одразу після спортивного "розігріву" головну вулицю Києва наповнить  атмосфера середньовічного карнавалу-маскараду, створена  акторами Брестського Вільного театру. Глядачі будуть залучені у містерію, яка розповідає про боротьбу добра і зла, спокуси нечистої сили і перемогу кохання.

У параді візьмуть участь Вільний театр, барабанщики, Київський театр вогню.

 Актори Вільного театру, що приїдуть до нас в гості з Бресту, мають за плечами великий досвід і участь у різних міжнародних фестивалях Європи. Проте, не зважаючи надовгий шлях і успіх, брестський театр лишається «вільним»: некомерційним, самостійним, самобутнім...

 
Я був там