категорії: афіша події

Білоруський джаз: Apple Tea V

Перший великий сольний концерт найкращого джазового гурту Білорусі в Україні

теґи: Apple Tea, Jazz in Kiev, jazz, джаз
Початок: 21.05.2009 20:00
Закінчення: 21.05.2009 22:00
Місце: Великий зал Національної музічиної академії
Адреса: Київ, Майдан Незалежності, вул Городецького 1-3
Предмет події: Apple Tea V Кількість відвідувачів: 0

Олексій Коган і продюсерський центр «Jazz in Kiev» (www.jazzinkiev.com)
представляють:

21 травня о 20:00 у Великому залі Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (Консерваторія) відбудеться концерт білоруської джазової команди «Apple Tea» (www.apple-tea.com; http://www.myspace.com/appleteajazzband).

Група «Apple Tea», створена у 1993-му році, добре знайома українським шанувальникам джазу – музиканти брали участь в декількох вітчизняних фестивалях, виступали у клубах. Варто згадати сети білорусів на фестивалі «Джаз Коктебель-2006», в столичному клубі «Арена», на донецькому джазовому форумі «Do#Dж 2008» та київському «Jazz in Kiev 2008».

Однак великого сольного концерту «Яблучного чаю» в Україні до сих пір не було. 21 травня такий концерт відбудеться в Києві. Причому музиканти представлять на суд публіки не тільки старі хіти, але й музику зі свого останнього альбому «Apple Tea-V», який вийшов навесні 2009-го року. Обкладинку платівки розробив відомий білоруський художник Володимир Цеслєр, який є автором логотипу фестивалю «Jazz in Kiev».

Диск «Apple Tea-V» самі музиканти називають найкращим у своїй дискографії. Крім нових композицій, до нього увійшли п'єси, написані на початку творчої кар'єри «Apple Tea», але потім несправедливо забуті. Не виключено, що в Києві пролунають і дві зовсім нові композиції, які ще не видавалися, і навіть не мають назви.

Концерт 21 травня в Києві пройде в рамках міні-туру «Яблучного чаю» на підтримку нового диску, який 19 травня стартує в Мінську, а 23 травня завершується у Луцьку.

Склад групи:
      Ігор Лютий – альто- і сопрано-саксофони;
      Павло Аракелян – тенор-саксофон, флейта;
      Костянтин Горячий – клавішні;
      Михайло Філіпєня – гітара;
      Игор Сацевич – бас-гітара;
      Олександр Сапєга – барабани.

Ведучий концерту – Олексій Коган

 
Я був там