категорії: афіша події

Dances of the world - 2011

теґи: Dances of the world, dance, народні танці, танцювальний фестиваль, танці, танці народів світу
Початок: 12.02.2011 19:00
Місце: Будинок офіцера
Адреса: Київ, вул. М. Грушевського, 30/1
Предмет події: фестиваль Кількість відвідувачів: 0

dance12 лютого о 19:00 в Будинку офіцера відбудеться II-й фестиваль танців народів світу «Dances of the world – 2011».

Бажаєте долучитися до вражаючого світу танців? 12 лютого у вас з’явиться можливість побачити на одній сцені найчарівніші з українських, корейських, ірланських, грузинських, циганських, латиноамериканських, східних, російських, венгерських, американських, іспанських, аргентинських, афганських, китайських, європейських, індійських, грецьких, бразильських, африканських і багато інших у виконанні більш ніж 20-ти найкращих танцювальних колективів України.
Сьогодні танці завоювали весь світ. Україна однією з перших відкрила своє серце цьому пристрасному захопленню. Достатньо лише згадати усі TV-програми, пов’язані з танцями, що підкорили серця глядачів за останні роки. 
Танцювальні школи приваблюють мільйони учнів в усіх кінцях замної кулі. І це не дивно. Адже, кожен танець дивовижний у всіх своїх проявах. Він наповнений душею, глибинною пам’яттю поколінь різних народів з одного боку і професіоналізмом, харизмою виконавців – з іншого. Тому проведення II-го Фестиваля танців народів світу «Dances of the world – 2011» можна вважати днем долучення українців до справждніх шедеврів світової культури.

Всі глядачі отримають масу задоволення, занурюючись у світ чарівних танців, колоритних костюмів і незабутніх ритмів. 
Подаруйте собі можливість за один вечір пронестися по цілому світу у вихорі запальних па.

Сердце народів світу – танець – чекає на Вас!

Ціна: 100 – 300 грн

 
Я був там