Echo Gardens в Харкові

теґи: Echo Gardens, Харків
Початок: 15.01.2012 20:00
Місце: клуб "JAZZTER"
Адреса: Харків, пров. Театральный, 11/13
Предмет події: концерт Echo Gardens Кількість відвідувачів: 1

Echo Gardens

15 січня у Харківському клубі  «Джазтер» продовжиться тур українського електронно-акустичного гурту «Echo Gardens». Тур відбуватиметься у підтримку нового альбому «Purple», що вийде акурат у день першого концерту  всеукраїнського туру. Гурт існує неповних два роки, та втім торік випустив у світ дебютний альбом «Midnight run» (2010) і декілька відеокліпів.

«Echo Gardens» не бояться експериментувати і пробувати поєднувати елементи різних стилів. Тому їх музика іноді буває трохи містичною, а персонажі схожі на казкових. Єдине, що залишається незмінним – проникливий вокал, легкість і спокій їх музики, з якими можна не боятись загубитись десь серед власних мрій.

Серед пісень гурту є, як англомовні, так і пісні українською мовою, яку не одразу і впізнаєш за дещо західним звучанням, нетиповим для українських гуртів. І тому насьогодні «Echo Gardens» є мабуть найбільш перспективним молодим гуртом, який без сумніву можна назвати європейським.

Експериментують музиканти не тільки зі стилем і манерою гри. Так, у вересні 2011 вони були чи не єдиними учасниками з України на фестивалі електронної музики «Krater Gathering» в Молдові, де відіграли концерт. Наразі ж «Echo Gardens» видали другий альбом, який презентують в рамках великого всеукраїнського туру. Організатор туру NaturalEast.

 
Я був там