Майстер-клас з гончарства

теґи: глина, гончарство, Майстер-клас, майстер-клас з гончарства
Початок: 17.11.2012 11:30
Місце: Нац музей укр народного декоративного м-тва
Адреса: Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2
Предмет події: Майстер-клас Кількість відвідувачів: 0

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує 17 листопада об 11:30 на майстер-клас з гончарства!

Глина – один із найдавніших природних матеріалів, з яким почала працювати людина. Гончарне ремесло таємниче, сповнене сакрального змісту, його історія має безліч непересічних етнографічних сюжетів. Кожен майстер може розказати чимало цікавого про ті вироби, які виготовляє. Іноді найпростіший, здавалося б, глечик, миска, куманець, банька чи горнятко пов’язані з давніми культурними надбаннями нашого народу.

Програма  Національного музею українського народного декоративного мистецтва "Сімейного дозвілля" дозволяє по-новому побачити роботу майстрів, адже кожен з них має можливість продемонструвати не лише результати, але і процес творення, поділитися досвідом, розповісти про звичаї і традиції українців, пов’язані з конкретним видом народної творчості. На відміну від етнографічних фестивалів, художник є центральною фігурою заняття, музей намагається забезпечити якнайкращі умови для спілкування з аудиторією і передачі нехай і мінімальних, але надзвичайно цікавих вмінь і навичок.

17 листопада об 11:30 в рамках програми "Сімейне дозвілля" в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться уже традиційна зустріч майстра і тих, хто матиме бажання доторкнутися до захоплюючого світу народної творчості. Гончар навчить відвідувачів творити на гончарному крузі традиційні вироби з глини, які потім розписуватимуть ангобами.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідувати майстер-класи з гончарства щосуботи об 11:30 в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва!

Обовязково попередній запис за телефонами: 280-36-93, (093)862-07-08

 
Я був там