Міжнародний день ді-джея Тараса Шевченка. Концерт гурту QARPA

теґи: Qarpa, Sullivan Room, Київ, Тарас Шевченко, Концерти
Початок: 9.03.2012 20:00
Місце: Sullivan Room
Адреса: Київ, вул. Прорізна, 8
Предмет події: Qarpa Кількість відвідувачів: 0

Qarpa9 березня о 20:00 у столичному клубі Sullivan Room відбудеться концерт Ірени Карпи та її Qarpa Band.

Це буде перший у 2012 році виступ колективу в рамках туру на підтримку альбому «And I Made а Man», котрий з’явився минулої осені.

Визначальним став той факт, що дата концерту припала на річницю від Дня народження поета та художника Тараса Шевченка, а також на Міжнародний день ді-джея. Тож виступ «Qarpa» відбуватиметься у форматі тематичної вечірки, яка продовжиться сетами знаних ді-джеїв. Всі меломани із прізвищем Шевченко зможуть потрапити на концерт безкоштовно.

Ірена Карпа: «Виразного читання «Заповіту» не обіцяємо, але несподіванки гарантуємо. Мистецтво не буває політкоректним, а музика – форматною. Тоді це не мистецтво і не музика, принаймні, не наше мистецтво і не наша музика. Непогано час від часу робити собі рефреш у голові – особливо тих речей, які набили оскомину ще в шкільному віці, бо подавалися під соусом «обязаловки» і страхом трійок. Якби Шевченко жив сьогодні й розміщував свої вірші в Інтернеті, міліція би закривала сайти, що наважились його публікувати. А так то просто приходьте послухати добру музику, поки вам не закрили вуха».

Нагадаємо, перший концерт-презентація альбому «And I Made а Man» відбувся в Києві 23 вересня 2011 року. Тоді прихильники гурту та музичні критики заговорили про успішне повернення Карпи та її бенду після вимушеної перерви.

Квитки у попередньому продажі – 100 грн, в день концерту – 120 грн.

 
Я був там