Muse повертаються до Києва

теґи: Muse, Київ, Концерти
Початок: 24.05.2011 19:00
Місце: Палац Спорту
Адреса: Київ, пл. Спортивна, 1
Предмет події: Muse Кількість відвідувачів: 3

MuseПісля 4-річної перерви британці Muse, в рамках світового турне, відвідають Україну з мега-концертом на підтримку кращого рок-альбому року «The Resistance».

2011 рік для гурту Muse почався більш, ніж вдало. У лютому рокери взяли головну музичну премію Grammy в номінації «Кращий рок-альбом року», далі була перемога на NME Awards як кращий гурт Англії. Зараз Muse знаходяться у світовому турне разом з легендами рок-музики, гуртом U2.

«The Resistance» – п'ятий за рахунком студійний реліз Muse. Тільки за перший тиждень продажів альбом розійшовся тиражем майже в 500 тисяч копій. Це стало кращим результатом за всю історію продажів гурту. Блискавично «The Resistance» зайняв рейтингові позиції всіх чартів Європи та Америки. Як результат – тріумф на щорічній церемонії Grammy, де музиканти виступали вперше.

24 травня Muse дасть довгоочікуваний концерт у Києві. Це буде другий за рахунком візит до України. Перший виступ відбувся в 2007 на сцені столичного Палацу Спорту. Концерт 2011 обіцяє стати знаковою подією для всіх цінителів повнокровної насиченим музики з надр Великобританії.

Вартість квитків – 500-1100 грн.

 
Я був там