Оксана Забужко та Сестри ТЕЛЬНЮК в «Respublica»

теґи: Cестри Тельнюк, «Дорога зі скла», Оксана Забужко, ТЕЛЬНЮК: Сестри, елітна музика, жіноча поезія, концерт, нова програма, поезія, презентація
Початок: 8.04.2012 18:00
Місце: Art Music Club «Respublica»
Адреса: Одеса, Шампанський провулок, 2
Предмет події: концерт, презентація Кількість відвідувачів: 1

ОДЕСА: 1204088 квітня о 18:00 в Арт-Мьюзік-Клуб «Respublica» (Одеса, Шампанський провулок, 2) відбудеться концерт Сестер ТЕЛЬНЮК. Окрім музичної частини, презентації програми «Дорога зі скла», на вас чекає зустріч з Оксаною Забужко.

Замовлення квитків 067 300 04 62, 066 179 74 15
Замовлення квитків на сторінці клубу

Від директора проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри» Назара Стригуна:
Коли задумували нову програму, одразу уявляли її, як інтелектуальну провокацію, альтернативу усьому тому, що діється на сучасній українській естраді. Але навіть ми не могли передбачити такого потужного і виняткового ефекту – ефекту вибуху, захоплення, сліз, заніміння...
Вперше прес-реліз захотілося написати вже по концертному турі, який відбувся містами України.
Отже, Світ стрімко рухається вперед і його вже тяжко чимось здивувати, окрім нової моделі айфону, айпеду і теми про неминучий «кінець світу»... Та все ж. Останній Нобелівський лауреат (Томас Транстрьомер 2011 р.) у галузі літератури – поет. Тож поетичне слово, яке несе очищення, свободу, високі почуття – є затребуваним і необхідним сьогодні.

Вірші Оксани Забужко, сучасної видатної української поетеси – є тією потужною силою, якої потребують усі покоління українців і не тільки. Вона, Оксана Забужко, робить Україну впізнаною у світі, розшифровує і передає коди наших предків, їхні голосіння. Забужко – це прорив у літературний Світ. Після випаленої «совком» землі – її голос це потужний паросток сили і надії в сучасній літературній мові. Джеймс Джойс – для ірландців, Емілі Дікінсон – для американців, Шекспір – для англійців, а для нас – Оксана Забужко.

Сестри Тельнюк (заслужені артистки України та лауреати премії імені Василя Стуса) така ж могутня сила в сучасній музичній культурі. Сестри разом з Оксаною – без перебільшення два величні явища, що об’єдналися у поетично-музичний елітний проект під назвою «Дорога зі скла».

«Дорога зі скла» (музика Лесі Тельнюк) – це музика надії, передана новою українською унікальною вокальною школою з відтінками драматизму, ліризму, інтимності та мелодекламації. Це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою. 

Аналогій проекту немає не лише в Україні, але й у Світі. В даному випадку можна сміливо заявити про ексклюзивність та унікальність проекту. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти , що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення.

«Дорога зі скла» – музика для зачаття нового здорового українського покоління. У ній закладені інтелектуальні та героїчні коди наших предків: сила, любов, здоров’я, віра, незламність.

«Дорога зі скла» – це не етно, це не фолк, це не рок!
Це – ОЧИЩЕННЯ КРОВІ.
Це – «TRANSFUSIONS: Sisters»!  

 

На події були

Всі
Я був там