«port-royal» в Харкові

теґи: ambient, electronic, PORT-ROYAL
Початок: 31.03.2012 21:00
Закінчення: 31.03.2012 23:00
Місце: Незалежний культурний центр "INDIE"
Адреса: Харків, вул. Чернишевська, 4/6
Предмет події: концерт port-royal Кількість відвідувачів: 2

Port-Royal--Kharkiv

31 березня в Харкові відбудеться другий концерт в турі італійського гурту port-royal. Гурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу протягом туру заграє у восьми містах країни і один в столиці Молдови Кишиневі. Після цього туру на них вже чекає Польща та Угорщина.

Гурт port-royal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005).
Найголовніше чим вражають port-royal – поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки.

В заплутану конструкцію синтетичних барабанів італійці з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика – це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде.

Музичний вплив на port-royal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. Критики їх порівнюють з Sigur Ros і називають наступною еволюцією пост-року.

port-royal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями – випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих.

port-royalТур Україною для port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула. Другий тур італійців організовує агенція NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU.

В Україні італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос – відмінним візуальним рядом, що додає дещо особливе і прекрасне, настрій який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію port-royal.

Більше інформації: http://www.lastfm.ru/music/port-royal 

+++++++++++++++++++++

Квитки: 100-80-60 грн. (балкон-партер-сходинки).

Квитки можна замовити за телефоном +38 050 301 44 08

Акредитація для ЗМІ: naturaleasts@gmail.com

 
Я був там