«port-royal» в Києві

теґи: vj, ambient, electronic, PORT-ROYAL
Початок: 30.03.2012 20:00
Закінчення: 30.03.2012 23:00
Місце: Мала Опера
Адреса: Київ, вул. Дегтярівська,5
Предмет події: концерт port-royal Кількість відвідувачів: 2

poster-kyiv

30 березня о 20:00 у «Малій Опері» (вул. Дегтярівська,5) розпочнеться тур італійського гурту port-royal. Київський концерт організовує спільноти Bauhouse та NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU. Гурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу протягом туру заграє у восьми містах країни і один в столиці Молдови Кишиневі. Після цього туру на них вже чекає Польща та Угорщина.  

Квитки:  магазин «Правда,б» (Пушкінська, 31б), 

каса «Кінопанорами»

магазин «Штуки» (Б. Хмельницького, 26, 2-й поверх)  

Довідки: 093-874-42-40 / 066-430-30-78   

Акредитація для ЗМІ: naturaleasts@gmail.com    

Гурт port-royal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005).  Найголовніше чим вражають port-royal – поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки.   

port-royal (italy)

В заплутану конструкцію синтетичних барабанів італійці з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика – це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде.    

Музичний вплив на port-royal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. Критики їх порівнюють з Sigur Ros і називають наступною еволюцією пост-року.   port-royal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями – випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих.   

port-royal

Тур Україною для port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула.    В Україні італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос – відмінним візуальним рядом, що додає дещо особливе і прекрасне, настрій який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію port-royal.   

Інформаційні партнери: Afisha.bigmir.net, Nighlife.tochka.net, Sumno.com, Kult Magazine, Platfor.ma, Sumno.com, Azh.com.ua, Українська культура, nightlife.Tochka.net, afisha.Bigmir.net, Teatre.com.ua

 
Я був там