«port-royal» в Кривому Розі

теґи: ambient, electronic, PORT-ROYAL
Початок: 5.04.2012 18:30
Закінчення: 5.04.2012 21:00
Місце: Культурно-громадський центр ШELTER+
Адреса: Кривий Ріг, вул. Армавірська, 28
Предмет події: концерт port-royal Кількість відвідувачів: 2

port-royal-kr-r

5 КВІТНЯ в Культурно-громадському центрі ШELTER+ відбудеться концерт одного з найуспішніших клубних проектів Європи – італійців port-royal.

Гурт вже вдруге відвідає Україну, проте цього разу в рамках туру заграє у восьми містах країни, а також в столиці Молдови Кишиневі. Після цього на них вже чекає Польща та Угорщина.

Гурт port-royal з італійського міста Генуя існує близько дванадцяти років, проте по-справжньому відомими вони стали після запису першого альбому «Flares» (2005). 
Найголовніше чим вражають port-royal – поєднання абсолютно на перший погляд протилежних речей. Італійці майстерно поєднують в своїх піснях елементи пост-року, шугейзу, ембіенту та електроніки. 

В заплутану конструкцію синтетичних барабанів музиканти з легкістю додають елементи нагараних наживо ударних та мінімалістичної електроніки, і все це завершується простими, тягнучими і трохи наївними мелодіями. Їх музика – це ностальгія за тим, що пройшло і чого можливо ніколи не буде. 

Музичний вплив на port-royal мали Labradford, ранні Mogwai, Arab strap. Критики їх порівнюють з Sigur Ros і називають наступною еволюцією пост-року.

port-royal (italy)port-royal надихаються філософією і звичайними маленькими історіями – випадковими усмішками, мистецтвом, речами, які змінюють їх самих. 

Тур Україною для port-royal дуже очікуваний. Лідер гурту Аттіліо Брузоне в одному з інтерв’ю зізнався, що був настільки вражений першим візитом до України, що присвятив навіть один з треків («Nights in Kiev») столиці, яка так його надихнула. Другий тур італійців організовує агенція NaturalEast за підтримки Італійського культурного центру та компанії INBLU.

В Кривому Розі італійці виступлять із віджеїнгом візуального артиста Сіеви Діамантакос – відмінним відеорядом, що додає до музики port-royal дещо особливе і прекрасне, доповнюючи настрій, який якнайкраще характеризує рефлексії і філософію гурту. 

Коштує 45 грн.; для школярів та студентів 35 грн. (включає афтепаті з безкоштовною кавою за участю музикантів)

 
Я був там