категорії: афіша події

Sunday Борщ з Ганкою Третяк в Худграфі

теґи: garage gang, gggg, sunday борщ, Борщ
Початок: 31.01.2010 16:00
Місце: Kyiv Daily Bar
Адреса: Київ, бульвар Шевченка 33 2 поверх
Предмет події: презентація успіхів Кількість відвідувачів: 1

Борш другій

Формація Garage Gang представляє Sunday БОРЩ з ГАНКОЮ ТРЕТЯК

ДАТА 31 січня, неділя, 16-00

МІСЦЕ Бульвар Шевченко, 33, Kiev Daily Bar Худграф (2-й поверх)

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 50

ВАРТІСТЬ ОБІДУ 50 грн.

ОБОВ'ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ НА http://borshch.newcitizen.org.ua

"Ідея – це головне. Від неї все відштовхується. Люди тягнуться до ідеї" – з такими ідеологічними проекціями Ганка Третяк, художник за освітою, прийшла у 1997 році у рекламний бізнес. Після досвіду роботи креативним директором в українському підрозділі Leo Burnett, вона заснувала більш ніж рекламне агентство – майстерню великих ідей Ganka. Сьогодні у переліку реалізованих проектів агенції значаться музично-мистецький проект Артефакт гурту Esthetic Education, участь у проектах Казантип, Art Connection (Sullivan Room – New York 2008-2009), фестиваль Jazz Koktebel, Національний проект Живе мистецтво разом з Національним художнім музеєм та ін.

А більше року тому завдяки її енергії та запалу в Києві з'явилась галерея-майстерня Худграф. Тут – атмосфера, яка сприяє спілкуванню людей, що живуть в урбаністичному ритмі. Тут – люди, інтереси яких виникають на перетині різних сфер і проявляються в різних площинах. Сьогодні Худграф дає підтримку новим талантам, а метри арт простору здебільшого проявляють себе в незвичних форматах.

За півтора року існування закладу худграфівці встигли натворити більше п'ятиста подій – від акустичних концертів, літературних вечорів до майстер класів, показів кіно, тематичних вечірок тощо. Програма існує на місяці вперед, але життя вносить свої корективи, і тому цей процес нагадує прямий ефір. Саме про живі формати свого живого життя та улюбленої справи Ганка розкаже за борщем – класичним українським.

 

На події були

Всі
Я був там