категорії: афіша події

Sunday Борщ з засновниками Кругозору

теґи: garage gang, sunday борщ, Арт-центр «Я Галерея», Кругозір, Орест Білоус, Тарас Бондаренко, Я Галерея, розмови
Початок: 28.02.2010 13:00
Закінчення: 28.02.2010 16:30
Місце: Я Галерея
Адреса: Київ, вул. Волоська 55/57
Предмет події: розмови Кількість відвідувачів: 0

28 лютого о 13:00 в Я Галереї (вул. Волоська, 55/57) формація Garage Gang представляє  Sunday БОРЩ з Орестом Білоусом та Тарасом Бондаренком, засновниками компанії Кругозір.

Кількість місць 50.
Вартість участі 50 грн.
Обов’язкова реєстрація на http://borshch.newcitizen.org.ua
Ми починаємо вчасно! 

У країні відбувається природньо-політична зміна сезонів. Зима і весна борються за свої впливи, але певно іще не у змозі розібратися – хто із них хто. Саме з цього приводу ми запрошуємо вас на концептуальну трапезу та розмову про усе на світі. Я Галерея представить проект «Свято» литовської групи Балтос Кандіс; проект являє собою «зафіксований творчою мовою ритуал святкування, розділення їжі, дружби та приятельства, який в архаїчних культурах відображав час відтворення і перетворення світу, коли люди збираються і під час їжі спілкуються з божествами та між собою». Garage Gang приготує концептуальний перекус та інсталяцію з живої іжі. А гості події, Орест Білоус та Тарас Бондаренко, розкажуть про те навіщо країні розширяти чи змінювати свої кругозори.

Орест Білоус – засновник та натхненник компанії «Кругозір». Сім років пропрацював у видавничому бізнесі: починав на посаді дизайнера у «Економічній Медіа Групі», завершив – виконавчим директором. Звільнився, аби повністю присвятити себе «Кругозору». Цей проект обдумував і планував кілька років, а щоб вивести його на самоокупність і розкрутити, Оресту знадобилося півроку. Ідею ж вечірніх курсів він підгледів в Лондоні, потім дослідив, як подібні проекти працюють в інших країнах. 

 «Кругозір» — це вечірні курси про все на світі. Своєрідний супермаркет знань, де за 2 — 3 години Ви отримуєте нові, максимально корисні, а головне — практичні знання і навички з конкретної теми. Таких тем близько 100, на будь-який смак і настрій: від хобі, кулінарії чи психології (як власноруч виготовити намисто, навчитися готувати екзотичні коктейлі або тлумачити сни) до вузькоспеціалізованих курсів, що поглиблять Ваші фахові знання (просування проекту в Інтернеті, партизанський маркетинг, започаткування сімейного бізнесу). Кожен курс одноразовий і цілком самодостатній. 

 Для України такі вечірні курси — цілком новий продукт. А от для мешканців європейських міст вони вже давно стали звичним способом проведення вільного часу, альтернативою посиденькам у кафе чи походам у кіно. І звісно, можливістю познайомитися з новими, цікавими людьми, котрі мають подібні інтереси. За рейтингами медіа, Кругозір вважають одним з найуспішнішим старт-апом останнього часу.

 
Я був там