«ТЕЛЬНЮК: Сестри» у Запоріжжі

теґи: «Дорога зі скла», Оксана Забужко, Сестри Тельнюк, ТЕЛЬНЮК: Сестри, авторська пісня, концерт, поезія, презентація програми
Початок: 26.05.2012 18:00
Закінчення: 26.05.2012 19:30
Місце: БК «Металургів»
Адреса: Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, 17
Предмет події: концерт Кількість відвідувачів: 1

«ТЕЛЬНЮК: Сестри» у Запоріжжі26 травня о 18:00 в БК «Металургів» Сестри Тельнюк презентують нову програму «Дорога зі скла».

Творча група «Своєрідне Коло» запрошує запоріжців на презентацію новой програми проекту «ТЕЛЬНЮК: Сестри», яка вже підкорила слухачів Києва, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Одеси…

У травні чекаємо на Сестер у Запоріжжі!

Нова програма Галі та Лесі Тельнюк «Дорога зі скла» (пісні на вірші Оксани Забужко) буде представлена 26 травня у БК «Металургів».

Аналогій проекту немає не лише в Україні, але й у Світі. В даному випадку можна сміливо заявити про ексклюзивність та унікальність проекту. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти , що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення. «Дорога зі скла» – музика для зачаття нового здорового українського покоління. У ній закладені інтелектуальні та героїчні коди наших предків: сила, любов, здоров’я, віра, незламність.

«Дорога зі скла» – це не етно, це не фолк, це не рок!
Це – ОЧИЩЕННЯ КРОВІ.
Це – «TRANSFUSIONS: Sisters»!

 

На події були

Всі
Я був там