Віктор Морозов презентує «Серце батяра»

теґи: «Серце батяра», Віктор Морозов, Галичина, батяр бенд, батяри, концерт, презентація альбому
Початок: 29.04.2010 19:00
Місце: клуб Майдан
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 19
Предмет події: презентація альбому Кількість відвідувачів: 2

батяри29 квітня о 19:00 в київському клубі «Майдан», що в приміщенні кінотеатру «Київ» (вул. Велика Васильківська 19) відбудеться концерт-презентація другого диску батярських пісень. Альбом під назвою «Серце батяра» представлятиме відомий автор та виконавець Віктор Морозов та львівський батяр-бенд «Галичина».

Харизматичний та інтелігентний Віктор Морозов вирізняється своєю мультіжанровістю, тонким відчуттям різного музичного матеріалу. Визнаний лідер рок-н-ролу, авторської пісні, ліричних збірок на слова К.Москальця, цього разу поведе нас у подорож Львовом 20-х, 30-х років.
Стилістику оригінального фольклору львівських передмість вдало донесено в кожній композиції. Пролунають як оригінальні, так і заново написані батярські пісні. Музику до сучасних хуліганських музичних мініатюр написав В.Морозов, а дотепні тексти народились в серці носія батярських традицій – Андрія Панчишина.
Той хто прийде до «Майдану», відкриє для себе романтичний світ вуличних пригод з присмаком пива, закоханості (у Львів, в пешу чергу), гострого слова.
Компанію ватажку-батяру Морозову складуть: Степан «Смола» Нетреб як (кларнет, не плутати з кастетом), Петро Рачинський (акордеон), Іван Огар (контрабас, не йдеться про безмитне пересування товарів через кордон), Богдан Назар (скрипка).

Львівські батяри виникли на Личакові і Погулянці, у парку «Погулянка». Там були для цього ідеальні передумови: Погулянка була центром львівських розваг. Батяри гуртувалися навколо «садочків» — пабів при місцевих пивоварнях. Спочатку (у першій половині ХІХ століття) батяри були хуліганами, гульвісами і кишеньковими злодіями.
Згодом вони перестали красти і бешкетувати, натомість всіляко почали висміювати «стару кряку» Австро-Угорську імперію. Відома історія, коли батяр, гуляючи площею Ринок, привселюдно заявив, що «має імператора в одному місці». Його одразу ж арештувала жандармерія. Проте батяри найняли йому адвоката, який зумів звести у суді його вину до вказання невірного місця перебування Франца-Йосипа І, за що його засудили на два днів у в'язниці.
Батяри набували кумедних і романтичних рис: Їхнім лозунгом служив заклик: «Любити Львів, любити жінок і любити жартувати».

Вхід 80грн.

Організатор «Спортивні та культурні ініціативи».
Інформаційна підтримка «Книгарня Є».

Телефон для довідок 044 456 18 82

 

На події були

Всі
Я був там