«Підміна»: Головне - не втрачати розум
Режисер: Клінт Іствуд
Актори: Анджеліна Джолі, Гетлін Грифіт, Джон Малковіч, Мішель Мартін
Студія: Imagine Entertainment, Relativity Media
Прем'єра: 24.10.2008
Ось ми і дочекалися нової режисерської роботи Клінта Іствуда. На цей раз ми побачили не тему війни, до якої він звертався в останніх двох фільмах. Для цієї картини була вибрана реальна історія про нещасну матір, котра пішла на безумні вчинки заради відновлення справедливості в місті. Іствуду треба було показати ті роки так, щоб глядач зміг це сприйняти, а також повірити побаченому. Але якісно виконавши стилізацію, Клінт трохи втратив контроль над вмістом, а це впадає в очі...
Неспішність, розтягненість, брак якісних діалогів - все це ми бачимо на початку, що може розчарувати глядача. Навряд чи це показник солідності або якості, адже знаючи, що над фільмом працювали люди з гарною репутацією, до фільму ставляться підвищені вимоги. Простіше тим, хто особливо не морочив собі голови перед прем'єрою, в їх випадку підсумкова оцінка може бути трохи іншою.
Досить сміливий хід був здійснений ще при народженні проекту. Вибрати для сюжету події 20-х років зважиться не кожен, тому упевненості в стовідсотковій успішності фільму не було. Несподівано були витрачені досить немаленькі гроші як для цього жанру - 55 мільйонів доларів. Як писалося вище, було зроблене все можливе для якісної передачі духу того часу на екрани.
Багато людей не зрозуміють справжню трагедію всієї ситуації. Адже дійсно, лише ті, хто втратив рідне дитя - свою плоть і кров, можуть по-справжньому пропустити через себе фільм, а інші глядачі лише імітуватимуть це, хоча в цьому немає нічого поганого, адже краще перенести це за допомогою фільму, аніж в реальному житті.
У «Підміні» Анджеліна Джолі з'явилася перед нами люблячою матір'ю, а не сексапільною жінкою в обтягуючому латексі, як ми вже звикли останнім часом. Зміна образу пішла їй на користь, дивитися на таку Джолі досить цікаво, хоча ідеальної гри немає. Джон Малковіч відмінно вписався в потік подій, прекрасного зігравши роль пастиря, котрий підтримує інтереси героїні Джолі. Інші актори виглядають занадто блідо, щоб про них говорити. Все-таки, не вистачило ще хоча б однієї зірки у головній ролі.
Кожен з нас може почерпнути з фільму корисне для себе, незалежно від статі і віку, адже на подібних вчинках, які здійснювала Крістін Коллінз (Анджеліна Джолі), люди не перестають забувати, що існують такі теплі відчуття як Любов, Турбота і Ласка.
Ожидал немного большего конечно, но ничего не поделаешь, ведь и так имеем достойное кино...
Вміст: 4
Режисер: 4
Актори: 4
Оператор: 5
Саундтрек: 5
Середня оцінка фільму – 4.4
хороша рецензія. дякую. подивлюся.
спасибо
бачила фільм.. очікувала більшого.. але те, що є, теж вийшло добре.. фільму не вистачало трохи швидкості у розв"язку подій.. часом ставало нуднувато саме через "тупцяння на місці"..Джолі – гарно зіграла.. проте теж – десь недограла..десь переграла.. ше для себе відкрила її з нової сторони – зі зморшками, трохи грубуватим макіяжем(все-таки у ті часи такої косметики як зараз не було).. образ у фільмі – цікавий.
але однозначно фільму бракує якось маленької деталі – можливо навіть "ще хоча б однієї зірки у головній ролі"..
Согласен, но мы уже ничего не можем изменить)))
хочу подивитися. Тільки в оригіналі...
Оригинал это святое, только вот с английским у меня не сложилось(((
плекаю скромну надію, що я таки здійсню своє бажання:)
Конечно, в наше время найти уже и не проблема даже. Правда придется подождать еще немного)))
"Але якісно виконавши стилізацію, Клінт трохи втратив контроль над вмістом, а це впадає в очі..." Чи не могли б Ви популярно пояснити, що саме Ви мали на увазі?
"Неспішність, розтягненість, брак якісних діалогів – все це ми бачимо на початку, що може розчарувати глядача. Навряд чи це показник солідності або якості, адже знаючи, що над фільмом працювали люди з гарною репутацією, до фільму ставляться підвищені вимоги". – Склалось таке враження, що це перший фільм Іствуда, який Ви побачили.
Вибачте, але це не кінорецензія.
Во-первых, далеко не первый фильм Иствуда (вот это да!); во-вторых, Вам ли решать, кинорецензия это или нет?
Касательно содержания. Чувствовался некий хаос в подаче материала (середина особенно), именно это и есть утрата контроля (как считаю я, никому не навязывая мнение), но в случае "Подмены" это не смертельно, так как плюсов все же больше тут.