Пісні Dalai Lama прозвучать в аудіокнизі Сергія Мінаєва

теґи: Dalai Lama, the Sixth Turtle, Сергій Мінаєв, аудіокнига

Dalai LamaКомпозиції львівського інді-гурту DalaiLama стануть музичним оформленням аудіокниги відомого російського письменника Сергія Мінаєва.

Кілька днів тому в своєму блозі на сторінках livejournal письменник написав наступне: «Пропоную молодим групам, які грають в будь-яких стилях та жанрах, прислати мені чи запостити в коментарях свої пісні, які б могли стати саундтреком до нової книги про Міркіна. Тексти пісень не повинні мати відношення до подій описаних в книзі (тим більше, Ви про них і так нічого ще не знаєте). Основне – любов, вогні великих міст, телебачення, романтика, ненависть, заздрість, доброчесність. Одним словом – Емоція.» 

В наступному пості, за кілька днів, Мінаєв зазначив, що вже відібрав кілька треків для оформлення аудіокниги, серед двох гуртів, музику яких буде використано в цьому проекті, зазначено і львівський інді-гурт Dalai Lama. Наразі не відомо які саме композиції з альбому The Sixth Turtle будуть відібрані в якості озвучення пригод Міркіна, але вже з певністю можна розраховувати їх там почути.

Сергій Мінаєв – один з найвідоміших сучасних російських письменників, публіцист, ведучий теле та радіопрограм. Його книги Дyxless, Media Sapiens та The Тёлки ставали російськими бестселерами останніх трьох років.