категорії: новина

Діти створили мультфільм за мотивами віршів Богдан-Ігоря Антонича

теґи: Антонич, Традиція, Червоний собака, діти, мультфільм

 

 

З 2 по 4 жовтня в межах Антонич-фесту діяв «Дитячий анімаційний майданчик».

Ініціаторами майданчику виступилиМистецька агенція «Традиція»таСтудіямультиплікації «Червоний собака».Партнерами – компанія «Nestle», «EgoЇсти» та дитячий журнал «Ангелятко».

Як виявилося, для того, щоб створити мультиплікаційний фільм, достатньо доступних всім засобів: солодощів, какао, пластиліну, олівців, і це під силу навіть маленьким дітям.

Майданчик діяв протягом 3-х фестивальних днів. За цей час досвідчені педагоги зі Студії мультиплікації провели дітлахам та їхнім батькам кілька майстер-класів з мультиплікації. Учасники анімаційного майданчику навчилися самотужки створювати кіно-персонажів та самостійно ілюструвати сюжети з віршів Богдана-Ігоря Антонича.

За три дні майданчик відвідали близька 100 дітей, працювати з дітьми допомогали волонтери. Всі маленькі учасники отримали призи від Партнерів, солодощі та дитячі журнали з саморобками.

Мультфільм був створений на основі малюнків львівського художника Мар’яна Пирожка, які стали ілюстраціями до листівок-розмальовок, що теж роздавалися учасникам анімаційної майстерні.

Музику до мультфільму взято зі спільної платівки «Гайдамаків» та польського гурту «Vоо Vоо».

Прізвища авторів були внесені до титрів, а прем’єра мультфільму відбудеться 9 жовтня, о 7.30 на телеканалі «Інтер» в програмі «Дивовижна Україна».