категорії: музика новина

«Океан Ельзи» презентували кліп «На лінії вогню»

теґи: Dolce Vita, На лінії вогню, Океан Ельзи, Семен Горов, кліп

 

На лінії вогнюУ той час, як «Океан Ельзи» знаходиться в заключній частині (Росія, США, Канада, Чехія) річного «Dolce Vita туру», в Києві завершилася робота над кліпом групи на композицію «На лінії вогню».

Хоча, за стилістикою і сюжетом відео, пісня скоріше є саунд-треком у трихвилинному фільмі Семена Горова «Він і Вона». Продюсером зйомки став Віталій Клімов, який працював з гуртом в 90-х. Він же й запросив у якості режисера Горова, який 12 років тому, у вересні 1998-го, зняв перший кліп «Океан Ельзи» на пісню «Там, де нас нема» (пізніше – і відео на пісню «Сосни»).

«Незважаючи на те, що Горов останнім часом знімає артистів, що працюють в дещо іншій стилістиці, він давно знає і розуміє групу, а головне – може запропонувати нестандартну ідею,зазначає В. Клімов. – Послухавши композицію, Семен вирішив поєднати два вектори – кліп і короткометражне кіно: пісня «На лінії вогню» та ідея фільму «Він і Вона», яку режисер давно виношував, дивним чином збіглися. Так і зняли: короткометражний фільм із саундтреком».

Цікаво, що музиканти гурту в кліпі не знімалися. З 17-го вересня «Океан Ельзи» перебувають у заключній частині «Dolce Vita туру» на підтримку однойменного сьомого студійного альбому. На сьогодні вже пройшло понад 60 концертів в Україні, Росії, Білорусі. У вересні музиканти виступили на Камчатці, Далекому Сході, Уралі. Далі йдуть концерти в Центральній частині РФ, а також у США, Канаді, Чехії та завершиться тур 3 грудня великим київським концертом.

До ефіру музичних каналів України кліп «На лінії вогню» потрапить у першій половині жовтня.