категорії: новина

Стартує тур гурту DagaDana

теґи: DagaDana, NaturalEast, Івано-Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, Київ, Кривий Ріг, Кіровоград, Львів, Одеса, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці

всеукраїнський тур DagaDanaСьогодні, 27 квітня починається всеукраїнський тур польсько-українського етно-фолько-джазового колективу DagaDana. Тур охопить 11 українських міст і відбудеться завдяки мистецькому об'єднанню NaturalEast за підтримки Польського Інституту в Києві та Інституту Адама Міцкевича.

 

Польсько-український проект «DagaDana» –  це на диво органічне і цілісне поєднання мов, культур і музичних напрямів, що виникло після знайомства Даги Грегорович з польського міста Познань і Дани Винницької з Івано-Франківська, вокалістки відомого українського джаз-колективу «ShockolaD». Не відриватися від джазового коріння дівчатам допомагає і Міко Поспежальський, студент музичної академії у Кракові.

До джазу DagaDana сміливо додає фолк, drum&bass, електроніку, створюючи таким чином то замріяно-ніжну, то імпульсивно-буйну музику. Щирості та безпосередності додають окарини, гармоніки, дитячі цяцянки, світилки та іграшкові музичні інструменти, що їх музиканти охоче використовують під час виступу. 

За плечима у гурту вже два записаних альбоми, виступи на міжнародних музичних фестивалях Heineken Open'er Festival, Флюгери Львова, Фортмісія, ZA JAZZ Fest, L2, Song of Songs, Festival des Musiques du Désert (Марокко). Тріо не оминають увагою музичні критики і шанувальники: Цьогоріч вони взяли премії одразу в двох номінаціях в найпрестижнішій музичній премії Польщі "Fryderyk". Відкриття року в Польщі і кращий альбом – у гурту, який співає наполовину українською! Нагородження відбудеться 9 травня у Варшаві, тож DagaDana прибуде на вручення одразу після інтенсивного туру 11 містами України.  

дагаданаРозклад концертів:

27.04 – Івано-Франківськ, "Мармуляда" (вул. Чорновола, 23)
28.04 – Чернівці, палац "Академічний" (вул. Шіллера 11) у рамках Дефіляди авторів з нагоди оголошення результатів літературного конкурсу імені Вадима Коваля
29.04 – Хмельницький, моно-театр "Кут" (вул. Проскурівського підпілля, 34)
30.04 – Тернопіль, фестиваль Флюгери Львова у Тернополі
1.05 – Львів, фестиваль Флюгери Львова (дворик Ратуші)
2.05 – Київ, фестиваль Київські Флюгери Львова (фестиваль-ресторація Диван, Бесарабська пл.,2)
3.05 – Вінниця, ресторан Авто-гриль "Мисливець (Хмельницьке шосе, 2км)
4.05 – Одеса, клуб "Шузз" (вул. Успенська, 22)
5.05 – Кіровоград, клуб "Ла Манш" (вул. Кропивницького, 153)
6.05 – Дніпропетровськ, клуб "ДК" (вул. Гопнера, 4-а)
7.05 – Кривий Ріг, клуб "Shelter+" (вул. Армавірська, 28)

Склад гурту:

Дага Грегорович — вокал, live electronics;

Дана Вінницька — вокал, клавіші;

Миколай Поспежальський — контрабас, скрипка;

Ремек Завадський – перкусія
 

Дізнатись про DagaDana більше можна тут:
www.myspace.com/dagadana

Для ознайомлення всі пісні останнього альбому доступні тут: http://dagadana.bandcamp.com/album/malenka