У Києві відбудеться фестиваль імені Юрія Покальчука

теґи: Київ, Київська барикада, Юрко Покальчук

Київська барикада 201117-21 травня в Києві пройде IV літературно-мистецький фестиваль «Київська барикада», присвячений пам’яті Юрка Покальчука. У фестивалі візьмуть участь відомі в Україні та за її межами письменники, музиканти та громадські діячі.

Фестивальна програма насичена подіями: відбудуться зустрічі літераторів зі студентами в університетах та з учнями київських шкіл., презентація аудіо-збірки віршів Юрка Покальчука, конференції, прес-конференції та вже традиційна для фестивалю «Київська барикада» «Ніч поезії» – поетично-аудіо-візуальне шоу за участі театрів вогню на Михайлівській площі. Цьогоріч програма фестивалю «Київська барикада» включає в себе гала-концерт на Софіївській площі за участі відомих українських гуртів, таких як «ТНМК», «Тартак», «С.К.А.Й».

В рамках фестивалю відбудеться презентація збірки віршів Юрка Покальчука вустами друзів -Юрка Журавля (гурт «От Вінта»), Олександра Ірванця, Івана Малковича, Олега «Фагота» Михалюти (гурт «ТНМК»), Леся Подерв’янського, Лірника Сашка, братів Капранових, Олеся Донія, Павла Коробчука, Сергія Жадана, Світлани Поваляєвої, Артема Полежаки, Юрія Стеця, Ксенії Омельченко, Нелі Франчук, Олега Покальчука, Міська Барбари (гурт «Мертвий півень»).