категорії: кіно музика новина

VILE IMBECILES запросили киян знятися у фільмі

теґи: Playing in the Dark, Vile Imbeciles, Київ

Vileimbeciles25 листопада відбувся перший день зйомки короткометражного фільму Наталії Тасі «Playing in the Dark» за мотивами однойменної пісні яскравого гурту з Лондона VILE IMBECILES. У зйомці взяли участь 6 українських акторів і самі музиканти, що зіграли ролі трубадурів, які випадково опиняються в гущі подій, розкриваючи темні сторони людської душі. У фільмі використані дві пісні VILE IMBECILES з нового альбому «D is for W».

VILE IMBECILES – один з найоригінальніших гуртів Британії. Написати таку музику можна, тільки володіючи неабиякою фантазією, зіграти її можна, лише маючи  високий рівень майстерності. Засновник гурту і автор усіх пісень Енді Хакслі – прямий нащадок Томаса Хакслі (лауреата Нобелівської премії в галузі біології) та Олдіса Хакслі (письменника). Яскраві, оригінальні особистості, нові зірки альтернативного року стануть центральними фігурами українського фільму, присвяченого тому, що відбувається з кожною людиною: зустріччю зі зрадою в любові, брехнею та агресією.

Незважаючи на щільний графік, VILE IMBECILES зіграли у спільному концерті з першими леді electro-pop-punk Robots In Disguise (26 листопада, «Sullivan Room») і 27 листопада дали сольний концерт в арт-клубі «44».