«Семінарій» Леоніда Ушкалова - тепер онлайн

теґи: Григорій Сковорода, Леонід Ушкалов, Семінарій

Семінарій

У мережі з’явився другий подарунок для поціновувачів та дослідників творчості Григорія Сковороди. До вільного завантаження та читання онлайн стала доступна книга «Семінарій» Леоніда Ушкалова.

Посібник подає понад три сотні тем, за якими можна писати наукові розвідки про життя і творчість мандрівного філософа. Крім того, «Семінарій» покликаний виконати роль «навігатора» в «морі» присвяченої Сковороді наукової літератури, що з’явилася в усьому світі впродовж двох останніх століть. 

Ілюстрація до сайту Григорія Сковороди http://www.skovoroda.org.ua/Книга стане в пригоді студентам університетів, а також професійним науковцям – богословам, історикам літератури, культурологам, філософам, мистецтвознавцям, мовознавцям, педагогам.

Нагадаємо, що вільно завантажити можна також видання «Григорій Сковорода. Повна академічна збірка творів» за ред. Л. Ушкалова, що стало одним із переможців конкурсу XVII міжнародного Форуму видавців у Львові (2010), а також отримало ґран-прі Всеукраїнського рейтингу «Книжка року – 2010».

Ілюстрація Марисі Рудської