категорії: музика репортаж

Дворіччя М1 відсвятковано на славу. Вакарчука

Поволі стає традицією святкування дня народження першого всеукраїнського музичного телеканалу М1. Гарною чи поганою - визначати глядачам, бо на цей раз вони самі обирали як склад учасників, так і трек-лист виступів. І якщо Enter святкує свій п'ятирічний ювілей скромнінько, в Бабуїні, то М1 авдиторію, меншу за Палац Спорту збирати (перепрошую за туфтологію) не збирається, щоби показати велич свою і могущєство.

Цього року святечко відбувалося "в квадраті" - каналу виповнилося 2 рочки. Ще зовсім немовлятко, та ба кільки досягло! Що й відсвяткували на диво з набага-а-а-ато меншим розмахом, ніж річницю... Бо якщо пригадати минулий концерт... у-у-у-у... склад був, м'яко кажучи, строкатішим... да-а...
Наразі ж вирішили обмежитись дешево і сердито. Вельми гармонійний вибір музикантів пояснити більше, ніж важко, але можливо: масові смаки понад усе! А між виступами нарід розважали ведучі популярних програм "Хорошоу", "Guten Morgen", "Pop.UA".
Нуу, не думала, що у ВІА Гра такий багатий потенціал (тут нехай кожен розуміє своє)... Мабуть, тому, що всі пісні мені видавались як одна. Гм... Напевно, треба родитися хлопакою, щоб їх відрізнити, але сумніваюся, що ті звертають увагу на звукове забарвлення сексапільної трійці.
Що ж до Океанів... М1, певно, сподіався, що вони принесуть їм найбільший торт. Фігушки! Це вам не сольник, хоч і в Палаці Спорту. Вперше на загал столичної ширмаси була виконана пісня "Я їду додому" - це з новенького. Подальша ж програма складалася переважно із заїжджених гітів.
Вакарчук, схожий на гномика (Богу дякувати, що Н!) у своїй новенькій червоній шапочці, видався скупим на емоції і не те, що не брикався на сцені (не враховуючи невеличкої пробіжки з "журавликом", ага, ну, ще за ді-джея зкосив), а й лінувався дістати звичну ноту в тій чи іншій пісні, та й слова можна переплутати. Та ображатись (обЛажались і так!) на це ніхто не збирався. Свято ж. Слав же. Усім весело. Та й невдалий концерт аж ніяк не вплине на рейтинґ каналу: бо всі й надалі його дивитимуться.