категорії: музика репортаж

«Нічні снайпери» влаштували в Києві емоційний вибух музики

теґи: Arena Concert Plaza, Діана Арбеніна, Київ, "Нічні снайпери", Концерти

P1010093В самісінький екватор літа, 15 липня, київська Arena Concert Plaza стала місцем сплеску музичної енергії від гурту «Нічні снайпери».

Перед виступом «Снайперів» аудиторію розігрівала російська команда «Нерви». Останні пасували до загального настрою концерту. Часом музика гурту нагадувала деякі композиції з репертуару «Земфіри», а вокал соліста був віддалено подібним до голосу Діани Арбеніної. Відігравши з десяток пісень, «Нерви» звільнили сцену для головних гостей вечора.

«Нічних снайперів» натовп зустрів шквалом емоцій. Гурт увірвався на сцену з арсеналом старих відомих хітів, котрі публіка підспівувала напам’ять. Діана Арбеніна вкотре освідчилась у коханні київській аудиторії. В цей вечір солістка «снайперів» влаштувала багато приємних сюрпризів слухачам та навіть не здогадувалася, що сюрпризи чекатимуть і на неї: першим був вихід на сцену учасників співочого шоу «Голос країни», а саме – команди Арбеніної, які привітали свого тренера квітами та виконанням «з Днем народження, Діана», чим вкотре розчулили виконавицю. Користуючись моментом, солістка «Снайперів» заявила, що її команда – найкраща та висловила подяку телеканалу «1+1» і людям, які працюють з нею на проекті. Після цього співачка одягла футболку з написом «Голос країни», яку не знімала до завершення концерту. Протягом усього вечора Арбеніна отримувала тюльпани, соняхи, троянди від друзів та шанувальників.

P1010075Програма виступу «Нічних снайперів» включала у себе неймовірне різноманіття музичних творів. Гурт існує близько 20 років, має в своєму доробку понад десяток альбомів, тому глядачам було цікаво, які ж саме композиції вони почують цього вечора.

Діана Арбеніна, як завжди, співала емоційно, з душею; виконала чи не всі найгучніші свої хіти, ранні композиції 90-х років, а також пісні з нового альбому «Армия».  «Нічні снайпери» зчинили вокально-інструментальний шквал серед київської публіки, яка активно реагувала на кожну композицію, будь то акустично-ліричний твір чи драйвова-рокова пісня.

Фанати гурту організували флешмоби для своїх улюбленців. Перед початком виступу по всій концертній площі можна було знайти роздруковані малюнки пробитого серця, які публіка синхронно здіймала догори під час виконання улюблених пісень. Були й паперові літачки, які фанати запускали в напрямку сцени, коли гурт виконував композицію «Самолет».

Діана Арбеніна була енергійною, розкутою, мала гарний настрій, спілкувалася з публікою – відчувалося, що виступ приносить їй задоволення. Паузи між піснями тривали недовго, «Снайпери» не давали глядачам розслабитися. Арбеніна тільки раз розповіла про наступну пісню перед тим, як її виконати. Твір має назву «Ежик» – певного роду сарказм з приводу метушні навколо вибору символу олімпіади 2014 року, яка пройде в Росії. Артистка не торкалася політичних тем чи питань «Росія-Україна», а лише раз наголосила, що важливим є мати змогу висловлюватися вільно.

P1010072

Публіка не відпускала музикантів, і вони виконали ще 4 композиції «на біс». Та найприємнішим сюрпризом був другий вихід гурту «на біс» для невеликої кількості справжніх шанувальників, які не залишали концертну площу та скандували «Браво!». Тоді Діана Арбеніна, псевдо-скрушно проконстатувавши: «Ну не попить мне сегодня коньяку…», зіграла «Самолеты» та «Кошка» – пісню з першого альбому «снайперів». Ця композиція асоціюється з самою Діаною Арбеніною: «Над кошкой плывут облака, московские звезды щекочут лапы, хотя бы немного молока, и можна быть сильной, а нужно быть слабой... Кошка не пишет стихи, а дамские штучки – как фига в кармане, кошке плевать на духи, она хорошеет с годами...».

Її тексти – сильні, а виконання – просте та щире. Вона не зіркує, не пишається своєю славою, вона – відкрита до публіки, прямолінійна під час ефірів, інтерв’ю. Діана – талановитий автор та виконавиця власних пісень. Кожен її виступ – це емоційний вибух. Київський концерт, що тривав дві з половиною години, це вкотре підтвердив.