Фотоквест "Київ-Лондон". Як це було

теґи: Київ-Лондон, сучасне фотомистецтво, фото, фотоквест

Денис Лагода. Замок Річарда. Фотоквест КИЇВ-ЛОНДОН. UK.Okay!6 червня відбувся перший захід культурницької ініціативи UK.Okay! – фотоквест «КИЇВ-ЛОНДОН».

Організаторами цієї унікальної події виступила комунікаційна група Keyco, журнал Афіша та дирекція Київської ФОТОЯРМАРКИ.

Фотоквест – це творче змагання, яке передбачає виконання фотографій на задані теми в обмежений час.У заході взяли участь 10 команд. Серед завдань фотоквесту були як ігрові, так і творчі завдання. Зокрема, необхідно було розгадати предмети зйомки та відобразити їх за допомогою фотографії.

Роботи учасників оцінювали одні з найкращих професійних фотографів України: Роман Волошин та Вадим Юник, а також головний редактор журналу DigitalPhoto&VideoCamera Олександр Бурма.

Головним критерієм оцінювання були художня цінність фотографії та оригінальність, креативність фото.

Переможцем заходу стала команда імені Дмитра Труша, яка отримала в подарунок від партнера заходу – компанії ІНТЕРФОТО у якості призів студійне світло, фотосумки та сертифікат на зйомки у професійній фотостудії iCenter.

Також всі переможці отримали сертифікати на друк фотокниг від компанії e-photo та піврічну підписку на журнал АФІША.

Друге місце за загальною кількістю балів зайняла команда Марка Пономаренка, яка виграла професійний штатив від ІНТЕРФОТО та сертифікат на роботу в фотостудії – fafastudio.

Третє місце розділили між собою Дмитро Козленко та Ірина Шафінська, які, серед іншого, отримали сертифікати на роботу в професійних фотостудіях.

Переможцем, який виконав найбільше бонусних завдань (необхідно було відобразити якомога більше елементів британської культури) став Констянстин Слюсаренко.

Учасники, які не зайняли призові місця, але успішно виконали всі завдання отримали футболки культурницької ініціативи UK.Okay! від комунікаційної групи KeyCo.

Культурницька ініціатива UK.Okay! покликана ознайомити прогресивну українську спільноту із сучасною культурою Великобританії та взаємодоповнити дві надзвичайно багаті культури – українську та британську.

Keyco висловлює особливу подяку партнерам та медіапартнерам заходу. Без їхньої допомоги таке свято для учасників та організаторів події не відбулося б.

Отже, дякуємо головному партнеру фотоквесту – компанії Інтерфото,  партрнеру, який надав усім переможцям сертифікати на друк фотокниг – E-Photo, та професійним фотостудіям, які надали сертифікати для роботи в професійній фотостудії – iCenter та fafastudio.

Також дякуємо головному медіапартнеру – photosite.ua, спільноті блогів про культуру – Сумно?Ком, та журналу Digital Photo &Video Camera.

Фотороботи переможців

Перше завдання – Замок Річарда:

Дмитро Труш. Замок Річарда. Фотоквест КИЇВ-ЛОНДОН. UK.Okay!Денис Лагода. Замок Річарда. Фотоквест КИЇВ-ЛОНДОН. UK.Okay!

 

 

 

 

 

 

Інші фотороботи першого завдання – Замок Річарда

Друге завдання – атмосфера британського пабу:

Дмитро Труш. Атмосфера бритнського пабу. Фотоквест КИЇВ-ЛОНДОН. UK.Okay!Ірина Шафінська. Атмосфера британського пабу. Фотоквест КИЇВ-ЛОНДОН. UK.Okay!

 

 

 

 

 

 

Інші фотороботи другого завдання – Атмосфера британського пабу

Третє завдання – Ліверпульська четвірка:

Марк Пономаренко. Ліверпульська четвірка. Фотоквест КИЇВ-ЛОНДОН. UK.Okay!Дмитро Козленко. Ліверпульська четвірка. Фотоквест

 

 

 

 

 

 

Інші фотороботи третього завдання – Ліверпульська четвірка

Четверте завдання – Найбільша пристрасть сера Стірлінга Мосса:

Денис Лагода. Фотоквест Марк Пономаренко. Фотоквест

 

 

 

 

 

 

Інші фотороботи четвертого завдання – Найбільша пристрасть сера Стрірлінга Мосса