категорії: музика репортаж

Гурт Limp Bizkit показав «fuck» українцям

теґи: Green Grey, Limp Bizkit, Друга рікаli, Мотор’ролла, Палац Спорту, ТН МК, концерт

Limp Bizkit у КиєвіГурт Limp Bizkit 31 травня дав концерт у столичному Палаці спорту. Виступ затримали на годину. Після того, як на сцені опустилась чорна завіса, на ній з'явились учасники гурту. Фронтмен колективу Фред Дерст одразу показав «fuck» українцям. Як завжди своїм епатажним виглядом виділявся і гітарист Уес Борланд. Цього разу він був у білому костюмі та перуці, а обличчя було розмальоване під череп. Із декорацій на сцені був прапор України.
Концерт тривав близько 2 годин. Звучали такі відомі хіти, як Behind Blue Eyes, Rolling, Take a look around. Лідер гурту Фред Дерст стрибав у зал, де його підхоплювали задоволені фанати та хвилею проносили залою Палацу спорту. Розігрівів перед концертом не було. Як зізнався, фронтмен гурту, це був хороший вечір.

«Це дуже особистий вечір, – сказав Фред Дерст. – Ми подарували свою енергію українцям. І ніхто нас від цього відволікав».

Limp Bizkit у КиєвіСеред відомих людей, які відвідали концерт гурту, був режисер Віктор Придувалов, Фагот із ТНМК, Дізель із Green Gray, Сєня із «Мотор'ролли», режисер та учасник «Другої ріки» Віктор Скуратівський.

«Після Lenny Kravitz, це другі якісні виконавці, які приїжджають у нашу країну, – сказав Дізель. – Класно, що в їхні тури починає входити Україна. Ми з ними вже пару днів тусуємось».

До речі, прилетіли учасники гурту Limp Bizkit до Києва прилетіли із Москви, де 29 травня мали концерт. У аеропорту їх зустрічали фани із плакатами. Лідер гурту Фред Дерст зізнався, що хоче спробувати український борщ та вареники. І чув, що в Україні красиві дівчата.

Limp Bizkit у КиєвіНагадаємо, що на початку лютого цього року Limp Bizkit оголосили про возз'єднання в оригінальному складі – до вокаліста Фреда Дерста, басиста Сема Ріверсу, ударника Джона Отто і майстра скретчингу DJ Lethal після тривалої перерви приєднався гітарист Уес Борланд.

«Ми щасливі, що знову разом, – зізнався  Фред на прес-конференції, – бо коли ми працювали окремо, були у інших гуртах, то все одно відчували сум за Limp Bizkit. Те, що ми зібрались – це ще раз доводить, те що ми не можемо жити один без одного. Я думаю, що наступний альбом буде найкращим, бо ми знову разом».
В Україну лідер гурту Limp Bizkit приїхав трохи застуджений, тому на прес-конференції пив лікувальну суміш.

Limp Bizkit у Києві«Це чай, мед і перець, – пояснив Дерст. – У мене проблема з горлом».

«Цю спеціальну суміш для нього придумала мексиканська відьма», – пожартував Уес Борланд.

Перше, на що «лімпи» звернули увагу в Україні, була архітектура.

«Коли їхали з аеропорту, то бачили багато пам'ятників архітектури, гарних споруд. І ще помітили, що українці усі красиві, а це багато про що говорить», – додав Дерст.
Учасники Limp Bizkit запевнили фанів, що їм варто чекати на новий альбом.
«Новий альбом обов'язково буде, незабаром ви почуєте нові композиції. Ми возимо із собою багато апаратури, вона дуже компактна і тому ми вже зараз записуємо новий матеріал», – додав Фред.

Limp Bizkit у КиєвіНаостанок Фред зізнався, що вважає себе абсолютно нормальною людиною:
«З дитинства я слухав музику. Моя сім'я не була дуже багатою, але на музику ніколи не шкодували грошей. Спочатку я слухав Елвіса. У старшому віці Kiss, АС/DС, Led Zeppelin. Я ніколи не думав, що буду на стояти сцені, як вони, і що люди будуть дивитись на мене так, як я колись дивився на них. І коли я опинився на цьому Олімпі, то багато чого стало ясно. Музиканти завжди лишаються людьми. Я вношу в свою музику свої якості, свою енергію, свій позитив. Коли ж прийду в готельний номер, то займусь тим, що роблять усі звичайні люди».

Після закінчення київського концерту учасники гурту відправились в Арену, де проходило аfterparty.