категорії: музика репортаж

«Крематорій» відкрив двері в інший світ

теґи: Київ, Крематорий, акустичний концерт, клуб "Route 66", Концерти

ЗабайкериУ четвер, п'ятого березня, на матері всіх доріг, а саме на «ROUTE 66», був зведений «Крематорий». Переїхав він туди із невеликим запізненням з київського будинку офіцерів. Зважаючи на особовий склад і частоту відвідування України, важко назвати їх російським, вірменським, єврейським чи яким завгодно ще гуртом. Цього разу публіку радував акустичний варіант у складі: скрипка - Максим Гусельщиков, соло-гітара - Володимир Бурхель, ритм-гітара та вокал - Армен Григорян.

На початок виступу чекають усі, людей чимдалі більшає, ви зустрічаєтесь зі знайомими, яких не бачили триста років і десь після питання: «Чому я зустрів саме цих людей?» ви чуєте шепіт: «Приїхали...» Із шаленою швидкістю він розповсюджується по всій залі.Неймовірний Гусєльщіков

Під дружні оплески, приправлені криком та свистом, на сцені з'являються довгоочікувані винуватці зібрання, Григорян одягає свого капелюха і вам вже не важливо, що відбувається на цьому світі. Дійсно, бо ви торкаєтесь до світу іншого, двері до якого вам відкриває «Крематорій». Від прослуховування пісень нового альбому, зокрема - «Амстердаму», нас огортає не те, щоб віра у любов підліткового розливу, а витримана часом доросла впевненість у її існуванні. Незважаючи на відносну свіжість перших пісень, більшість публіки знає їх напам'ять і активно підспівує. Закінчується перше відділення і лідер представляє одного зі своїх камрадів, скрипаля Максима Гусельщикова.

От уже ми опиняємось на середземноморському узбережжі, де грає скрипка і триває діонісія. Як відомо, цей вид розваг полягав не тільки у розпитті різноманітних вин... А завершення будь-якої Діонісії - це... загальна ейфорія!

Віртуоз БурхельІз забуття нас виводить Армен Григорян, стверджуючи, що всі разом вони теж розуміються на музиці народів світу. Підтвердженням цьому стало виконання «Катманду». Надалі був згаданий «Брат во Христе», а за деякий час настав момент для представлення соло-гітариста Володимира Бурхеля, який відіграв шалені п'ятнадцять хвилин соло з класичних творів на кшталт «Польоту джмеля».

А після того до нас завітали «Хабибулин» із «Сексуальной кошкой», «Безобразная Эльза», яка на біс привела «Маленькую девочку»... Незважаючи на дружні скандування «КРЕМАТОРИЙ!», розклад руху потягів залишився невблаганним і ми були залишені на дорозі «ROUTE 66» сам на сам зі спогадами юності.