категорії: музика репортаж

«Мельница» презентувала Україні свої «Дикие травы»

теґи: Київ, Мельница, Концерти

Концерт гурту «Мельница»«Обернули жемчужины шею в три ряда, в три ряда, говорил, ты будешь моей иль ничьею, никогда, никогда...» Такими словами з нової пісні «Далеко» легендарний гурт «Мельница» відкрив свій перший концерт в Україні. На цю подію з нетерпінням чекала величезна кількість прихильників, і от, нарешті, в перший день весни їхні сподівання були виправдані.

«Мельница»Російський фолк-гурт «Мельница» існує вже майже 10 років, за цей час було випущено чотири студійних альбоми, відіграно безліч концертів. До України вони привезли новий альбом «Дикие травы». Проект унікальний у своєму роді, оскільки такої сукупності елементів в рамках одного музичного проекту більше не знайти. Визначити стиль «Мельницы» не так вже й просто. Натхнення гурт черпає майже в усіх музичних напрямках. Тут є у великій кількості елементи фолку (кельтського, скандинавського, російського і навіть іспанського), мелодійних балад, похмурість готики і енергетика року. При цьому музика легка в сприйнятті і подобається людям з різними смаками.

«Мельница»Гурт відіграв неймовірний концерт, змусив глядачів відчути себе причетним до чогось світлого і прекрасного! Все було так професійно, чисто і з душею зіграно, що «Мельница» надовго залишила у серці теплий присмак «Диких трав». Порадував колектив прихильників своїм «вінігретом», як сказала Хелавіса, зі старих і нових пісень. Сама ж солістка гурту, не дивлячись на нещодавнє народження дитини, бадьоро витанцьовувала під музику, була вкрай граціозною та мала чудовий вигляд. Барабанщик Діма Фролов порадував неймовірним соло і пограв із залом в «Хей!». Музиканти своєю грою піднімали настрій і викликали щасливу дитячу посмішку на обличчі у кожного, музика зачаровувала і наче відносила у дивовижну добру казку...

Київ не підвів, зала була вщент заповнена, навіть у проходах неможливо було протиснутись. Кожну пісню глядачі з захопленням підспівували і схвально аплодували...

На «біс» музикантів викликали так, як столиця ще не чула - зал здригався від тупотіння щасливої публіки, шалених оплесків і потужного скандування «Мельница»! Таке навряд чи скоро забудеться... Тож «Мельница» обов'язково повернеться і знову порадує нас таким драйвовим виступом!