категорії: музика репортаж

Ногами його, ногами!

Неспортивний репортаж про спортивну подію.

Футбол сам по собі вже доволі популярна гра. Що вже казати про футбол, в який грають відомі та популярні люди. А саме музиканти. Здавалося б кількість бажаючих має перевищити всі допустимі норми, стадіон - луснути, драйв зашкалити. Але це лише теоретично. На практиці матч між збірними командами наших музикантів та іноземних бізнесменів був дуже погано прорекламований. Преси було мало. Вболівальників теж. Можливо, через це так затягнули початок. Хоча... Грали зірки, а який же концерт без затримки?

Публіка, звичайно, була. До початку матчу місцеві жителі - бабусі з онуками, молоді родини з дитячими візочками та невеликі зграйки фанів-ентузіастів хаотично пересувалися навколо стадіону. Місцеві жителі просто гуляли, а потенціальні вболівальники намагалися знайти потенціальних кумирів. Першим був помічений Понамарьов. Стояв собі під деревом у спортивному костюмі та не привертав зайвої уваги. Трохи згодом з\'явилися інші знайомі обличчя. Найважче було визначити, хто з них гратиме, а хто прийшов підтримати друзів.
Почалося напружене очікування (див.фото). І тільки фотографи перемістилися на інший бік стадіону, як гравцям видали форму. Сині футболки та темні шорти вдягалася просто під деревами, на очах здивованої публіки.
На відміну від бізнесменів, що добросовісно бігали по травичці ще з пів на другої (матч мав починатися о 14:00) наші вилізли на поле вже в формі та безпосередньо перед початком. Жваві розминочні рухи під музику викликали нав\'язливі спогади та стоп-кадри з концертів. Сашко Положинській взагалі більше танцював ніж ганяв м\'ячика, але то лише на розминці. Далі почалася гра. Нарешті коментатор, він же ведучий оголосив склад команд. Команду противника представляли бізнесмени з Данії, Перу, Англії та інших країн.

Українська команда (напис на футболці свідчив \"All Stars):
Вітольд (вратар) (ТНМК)
№2 Мурік (Грін Грей)
№3 Кіса (Тартак)
№4 Жєня Фокін (4 Kоролі)
№5 Сашко Положинський (Тартак)
№6 Андрій Раднюк (фестиваль Чайка)
№7 Сашко Пономарьов
№8 Дюша (Бєлкі)
№9 Віталій Клімов (відомий продюсер)
№10 Ді-джей Паша
№11 Віталік Кіріченко (Нумер482)
№12 Боря Таршис (4 Королі)
№13 Фоззі (ТНМК)
№14 Сергій Підкаура (відомий музикант)
№15 Ігор Пасека (продюсер Могилевської)

Перший тайм.
На полі якось дуже тихо та спокійно. Не поспішаючи перебігають з місця на місце, ніби продовжують розминатися. Насправді бережуть сили. У нападі Пономарьов, що вже давно та займається футболом та Віталій Кириченко - соліст групи НУМЕР482. У захисті Кіса, Положинський, Вітольд та Фоззі. Останній не лише вправно захищав, але й роздавав цінні вказівки та рекомендації по ходу гри (керував обороною). Захищали добре та ефектно. Не жаліючи себе та нападаючих... Нападали тим більше. У першому таймі рахунок 3:1 на нашу користь. 1 гол в ворота українців забили самі українці. Щоб не так нудно було. Під час матчу особливо захоплені фанати-ентузіасти збирали врожай автографів у артистів, що вболівали (Дізель, музикант Cool Before). Деякі вболівали прямо на полі. Наприклад, Дюша. У всякому разі ентузіазму до гри не виявляв, незважаючи на прохання коментатора \"не штовхати Дюшу\". Просто бродив туди сюди полем, спостерігав (точніше споглядав) та хитався на різні боки, коли поряд пролітав м\'яч. Ефективно.
Другий тайм підтвердив нашу спроможність добре грати в футбол. Результат 4:2. Але команда зазнала втрат. На відміну від іноземних футболістів наші весь час потребували заміни. Майже на початку другого тайму вийшов з гри Фоззі.
Ліберо зіткнувся з 9им номером противника (функціонер англійського посольства Стефан Войцо) у боротьбі за м\'яч і в п\'яте за кар\'єру зламав собі ніс. Залишок матчу приймав першу допомогу від дбайливих дівчат та, незважаючи на важку травму, активно вболівав, періодично продовжуючи керувати процесом. Хвилин через 15 потягнув м\'язи та приєднався до вболівальників №5 - Положинський. Що правда, цей факт багатьма був розцінений як симуляція. Справедливо чи ні вирішувати лікарям. Вже зовсім під кінець другого тайму підвернув ногу та кульгав соліст НУМЕР482. На цьому помітні втрати закінчилися. Разом з матчем. Після якого вдалося попитати безпосередніх учасників. Гра наших приємно здивувала і промайнула думка, що цим складом треба на міжнародних чемпіонатах виступати. Про це й розмовляли і про враження гравців також.
Віталік Кириченко, НУМЕР 482
- Як тобі футбол?
- Спочатку було важко... А взагалі перший тайм був дуже класний, а другий вже трішечки заморилися, тому вже ходили пішки... але дуже сподобалось!
- Що з тобою сталося?
- Ногу підвернув
- Жити будеш?
- Жити буду, але сьогодні, мабуть в футбол вже не пограю!
- Перспективи?
- Треба більше міцних команд - як Динамо і Шахтар
(та цей склад All Stars - прим.автора :)))
Андрій Раднюк (фестиваль \"Чайка\"):
- Як тобі футбол?
- Супєр! Дуже класно! Не думав, що Пономарь так класно грає в футбол. Тільки він п\'є багато (безалкогольних рідин, у всякому разі під час матчу. А не те, що ви подумали :))) - прим.автора), тому дуже часто виходив за межі поля, а так - супер!
- Які перспективи в українського \"зіркового\" футболу?
- Думаю, треба цей склад залишати та їздити грати з якимись іншими перспективними командами-зірками.
Сашко Положинський
- Враження?
- Офігєнні
- Цим складом можна їздити на Всесвітні чемпіонати?
- Ні не можна.
- А коли можна буде?
- Цим складом ніколи. Є сильні моменти, але його треба дуже сильно підтягти, профільтрувати і декого замінити.
- Кращі?
- Найкраще сьогодні грала трійка в захисті: Я, Кіса, Фоззі та двійка в нападі: Пономарьов-Кіріченко.

Інші учасники виявилися для нас поза межами досяжності, тож думкою не поділилися.
Головне, що ми виграли. Це й не дивно. Бо Наші найкращі!