категорії: література

Кузьма вперше прочитав свою книжку «Я, «Побєда» і Берлін»

теґи: Кузьма, Скрябін, Фоліо, Я, «Побєда» і Берлін

Я, Побєда і Берлін - Кузьма СкрябінКнигу, яку видавництво «Фоліо» видруковало ще у 2006 році, соліст гурту «Скрябін» і ведучий гламурних телепередач Андрій Кузьменко прочитав уперше. Тоді книжка «Я, «Побєда» і Берлін» не наробила галасу, можливо, після прочитання Кузьмою своєї прози це таки станеться.

І прочитав уперше Кузьма свою книгу не просто так, а на мікрофон уголос. Це зафіксували столичні тиражувальники аудіокниг з видавництва «CDCom», у якій, як ми вже повідомляли, нещодавно з’явилася ціла ланка українських сучукраудіокниг. Цього разу видавці ризикнули і пустили в тираж аж 5 тисяч примірників.

Ця книжка - літературний дебют відомого українського співака Андрія Кузьменка, лідера групи «Скрябін». До збірки увійшли дві повісті, а також тексти відомих пісень групи.

Перша повість, «Я, «Побєда» і Берлін», проникнута яскравим почуттям гумору, веселим настроєм і, напевне, розсмішить навіть дуже серйозних читачів. Події відбуваються навколо старого і пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому Андрій зі своїм другом Бардом подорожують до столиці Німеччини. Друга повість, «Місто, в якому не ходять гроші», зовсім інша за жанром. Це невесела історія про дівчину Алісу, яка через збіг обставин опинилася в жахливому місті, де панують людинонависництво, нечувана жорстокість і нелюдські порядки, місті, з якого немає дороги назад…