категорії: музика стаття

Народне Шешорське кіно

 
Санін
Цьогорічні „Шешори Подільські” зуміли запам’ятатися цілим буревієм емоцій для своїх відвідувачів. Вистачало на фестивалі і родзинок, та, без перебільшення, найбільшою з них стала аматорська кіностудію під патронатом режисерів братів Саніних.

Студія розпочинала свою роботу з першого дня фестивалю точно о 10-й годині ранку, і її метою було створення справжніх музичних кліпів для місцевих подільських колективів. Причому без використання спеціально навченого персоналу – всю складову знімальної групи складали ретельно відібрані Саніними відвідувачі фестивалю. Атмосфера, що царила на знімальному майданчику нагадувала професійну знімальну бригаду – все було чітко і вмотивовано розділено по ролях, а при виникненні неточностей чи помилок митці завжди приходили на допомогу то порадою, а то і прикладом.
Ввечері ж відзняті роботи демонструвалися публіці перед виступом „хедлайнерів”.


Після презентації останнього відео, 14 липня, Олексій Санін прокоментував діяльність студії для нашого порталу:

- Насправді, все давалося непросто, проте хлопці і дівчата нам втрапилися чемні, тямучі і працьовиті, тому із дня в день ставало легше – „бригада” першого дня приходила на допомогу „новакам”, чим набагато спростило нам роботу. І, нехай, ми не відзняли нічого грандіозного, а наші сюжети, здебільшого, були прості, як світ – та бачити на обличчях літніх пані сльози від щастя, повірте, багатого коштує.