9.01 Поп-РокТус@арт-кафе «Фiлiн»

теґи: Iншиj день, Pick-Up, Smoooga, alternative-rock, brit-pop, garage punk, grunge, nu-rock, pop-rock, Київ, П'ятий вимiр, Концерти, поп-роктус, продюсерський центр "101", роктус
Початок: 9.01.2009 19:00
Закінчення: 9.01.2009 22:00
Місце: арт-кафе "Філін"
Адреса: м.Київ, Куренiвський провулок, 19/5
Предмет події: роктус Кількість відвідувачів: 1

 

Роктус - досить специфічний вид концертів. Головним його завданням є надання можливості виступу молодим музикантам, їх спілкуванню і обміну досвідом в режимі он-лайн. Враховуючи особливості залу, таку ж можливість дістають і глядачі, що наділяє заходи, які проводяться в «Фiлiнi», дружньою і домашньою атмосферою.

 

Що ж, новий 2009-й рік потихеньку входить в «робочу» колiю, а ми продовжуємо радувати вас «РокТусами», кількість яких була явно замала в кінці минулого року. 37-а тусівка, перша після дводенного новорічного afterparty, буде прикрашена незвичною приставкою «поп» - на сцені зберуться одні з кращих молодих представників поп-року і бріт-попу.

 

Pick-up — якісний бріт-поп, з красивими текстами, що зачіпають теми любові, переживань, стосунків, глобальних проблем і т.iн. Гурту вже, ні багато, ні мало — майже 5 років. Нещодавно колектив пережив «клiнiчну» смерть, але все таки зумів вижити в «важких хвилях» столичного андерграунду, і 9-го числа фактично відбудеться дебют гурту в новому складі. Так, що варто прийти і підтримати завзяття хлопців — обіцяємо, розчарованим не буде ніхто.

 

Іншиj День – україномовний рок-о-попс, з м'яким чоловічим вокалом і лав-лірікою. Хлопці підкупають дуже серйозним ставленням до улюбленої справи, а також дуже якісними текстами, які можна порівняти з раннім «Океаном Ельзи». І хоч якісного демо в команди поки немає, при такому професійному підході майбутнє у хлопців бачиться дуже світлим.

 

П’ятій вімір (5D) – молода київська команда, що грає суміш альт.року, гараж-панку і бріт-попу, з великим ухилом на останнє. Музика, цілком легка i невимушена, відмінно позиціюється з приємним чоловічим вокалом і романтичними україномовними текстами. І хай хлопці ще молоді і працювати ще доведеться немало, за якістю потенціалу вже зараз видаваного бендом продукту, команду можна сміливо ставити в один ряд з кращими бріт-поп групами з чоловічим вокалом.

 

Smoooga — маразматично-креативнi тексти, рiзноманiтний і неординарний матеріал, приємний вокал — ось головні характерні особливості цього nu-rock колективу. І хоч в творчості відчувається помітне наслiдування Nickleback і The Calling — гурт, як мінімум, не дасть вам занудьгувати і зарядить хорошою порцією драйву :) Шкода лише, що якісних демо в команди на даний момент немає.

 

На події були

Всі
Я був там