Ювілейний концерт культового «Тартак» відбудеться й у Вінниці

теґи: 15 Rockів, «Royal pub», Вінниця, "Сімка", Тартак, Концерти
Початок: 17.03.2012 19:00
Місце: «Royal pub»
Адреса: Вінниця, вул. Коцюбинского, 39
Предмет події: "Сімка", Тартак Кількість відвідувачів: 1

Трохи менше року тому феноменальний та шалений «Тартак», що цьогоріч з розмахом святкує своє 15-річчя, відіграв у Вінниці свій перший сольний концерт. Скоро історія гурту в хітах зазвучить на сцені вінницького клубу «Royal Pub» – божевільний драйв гарантовано!

З середини січня триває ювілейний тур «Тартака», який носить назву «15 ROCkів». Фанати запрошені святкувати День народження разом із музикантами та хором виспівувати слова улюблених хітів. Та оскільки «Тартак» - не з тих, хто може спочивати на лаврах, то окрім старих і улюблених пісень будуть звучати і зовсім нові композиції зі свіженького, сьомого за рахунком альбому, який так і названо – «Сімка».

Сім альбомів, десятки відеокліпів, сотні концертів у клубах та на фестивалях і тисячі відданих шанувальників – такі досягнення у однієї з найбільш динамічних, креативних, винахідливих і патріотичних українських формацій, що поєднує запальний рок з елементами хіп-хопу. У музичну подорож Україною «Тартак» вирушив у складі: Станіслав Шапаренко (барабани), Дмитро Чуєв (бас-гітара), Антон Єгоров (гітара), Андрій Благун (клавішні, бек-вокали) і Сашко Положинський (вокал). Яскрава енергетика музикантів, харизма Сашка і безліч приємних сюрпризів очікує шанувальників, ну і, безумовно, танці, абсолютно божевільні. «Тартак» запрошує співати на всю горлянку, танцювати до упаду, слемитися донесхочу та просто веселитися!

Поспілкуватися з кумирами та отримати заповітний автограф можна буде за годину до вінницького концерту в приміщенні торгового центру «Магіцентр».

Вартість квитка – 80 грн, замовлення столу – 120 грн (у день концерту – відповідно 100 та 140 грн.)

 

На події були

Всі
Я був там