«ТишаKids» випустили «Живу вінілу»

теґи: Жива вініла, МузТорг, ТишаKids

 

ТишаKids23 грудня в музичному салоні МузТорг київський гурт «ТишаKids» презентував свою дебютну платівку «Жива вініла», підтримавши її півгодинним концертом і прес-конференцією.

«Обережно! Живе!» – під таким слоганом на дев’ятому місяці існування колективу в нинішньому складі народився альбом, який, за словами його учасників, став складною, проте дуже швидкою дитиною.

Диск було записано в режимі нон-стоп протягом 3 годин - таким чином «ТишаKids»  хотіли відтворити своє автентичне концертне звучання. «Ми прийшли на студію і за три години відіграли концертну програму, – розповідає вокалістка гурту Антоніна Окініна. – Для нас це були трохи складні умови, адже ми знаходилися в різних кімнатах і не бачили один одного. Деякі пісні були записані з першого дубля, деякі – з другого. Частині пісень вже 3-4 роки, можливо тепер вони не так відображають те, що ми відчуваємо – зараз ми стали більш оптимістичними і намагаємось піднімати настрій нашим слухачам. Але всі вони є на диску, тож кожен зможе обрати те, що йому до душі. Композицій на альбомі 18, щось для себе точно можна знайти.»

Одним з перших слухачів записаного матеріалу став Олександр Снідалов, яких допоміг «Кідам» з тиражуванням альбому. «Жива вініла» – це музика без косметики, з душею, – коментує він. – Люди люблять бачити музикантів такими, які вони є – і з цим диском це можливо. Це красивий, ніжний, стрункий, глибокий, місцями легковажний, непересічний диск».

«Подивившись випадково один музичний канал, ми зрозуміли, що «Жива вініла» потрібна людям, – ділиться Антоніна. – Комерційну музику ми завжди можемо послухати, чи не щодня з’являється такий гурт чи виконавець, однак не всяка музика є спілкуванням зі слухачами. У своїй творчості ми справді намагаємося встановити цей контакт.»

Також музиканти розповіли, що в наступному році планують дещо змінити своє звучання: гратимуть з барабанами, з фортепіано, одну з двох акустичних гітар замінять на електрогітару, а другу – солістки – приберуть. «Зміни для нас – це завжди щось позитивне і цікаве, можна побачити якийсь свій інший бік. Інтим – це чудово, нам дуже подобається, але хотілося б показати цю музику більшому колу людей. Сподіваюсь, що свою душевність ми збережемо і будемо надалі передавати.»

 

Трекліст альбому:

1. Не готові 2. Місто 3. Сніг 4. Дзвони 5. Як мій друг 6. Не змушуй мене чекати 7. Хаотичні 8. Жанна 9. Лист до… 10. Ой хмелю мій, хмелю 11. Погана ідея 12. Черевички 13. Відчайдушний друг 14. Як всі, хто був до нас 15. Солоний дощ 16. Коли я 17. Валя перехрестилася 18. Останній з нас 19. House of the Rising Sun 20. Тиша 21. Брехня


Фото – Yako Ofsiko