Нову бібліотеку ім’ям Кушнарьова хоче назвати міська влада. Діти загиблого екс-губернатора категорично проти

теґи: Харків, бібліотека

опппа! центр містаУ Харкові обов’язково буде побудовано бібліотеку імені Євгена Кушнарьова. Про це заявив мер міста Михайло Добкін.

За словами чиновника, земельну ділянку під будівництво вже виділено.

«Вона знаходиться біля Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Це найбільш оптимальне місце з точки зору логістики переміщення молодих людей: транспортна доступність, поруч розташований сад ім. Шевченка, кілька ВНЗ, недалеко знаходиться низка гуртожитків», — заявив Добкін.

Він зазначив, що найближчим часом буде оголошено конкурс на найкращий проект будівлі бібліотеки. Ініціатор будівництва бібліотеки народний депутат України Борис Колесніков встановив винагороду переможцю цього конкурсу.

Призовий фонд становить близько 1 млн.грн. «Мені дуже хотілося б, щоб перемогли молоді харківські архітектори, оскільки я впевнений, що найкращі молоді люди живуть у нашому місті», — підкреслив міський голова.

Андрій Кушнарьов, син, віце-президент фонду підтримки демократичних ініціатив Євгена Кушнарьова: «Наша принципова позиція – ми не хочемо, щоб у Харкові щось перейменовували. Ми розуміємо, що, мабуть, такі рішення мають прийматися не нинішнім поколінням. Можливо, коли зміняться покоління і за деякий час люди зможуть дати оцінку та визнати, що Євген Петрович дійсно зробив багато для Харкова».