«Мати все» Люко Дашвар - роман, на який чекали

теґи: «Клуб сімейного дозвілля», Люко Дашвар, "Мати все", новий роман

Копия Мати все Довгоочікуваний четвертий роман найтиражованішої письменниці України Люко Дашвар під назвою «Мати все» вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Перший наклад твору склав небачені для сучасної української літератури – 15 тисяч екземплярів і, як зазвичай буває з книжками письменниці, – це тільки початок.

Цієї осені Люко Дашвар представляє широкій публіці свій четвертий роман «Мати все». Історія професорської доньки, у якої було все: турботлива мама, коханий чоловік, гарна квартира, вдосталь грошей – ідеальне життя. Але – «багаті теж плачуть». Підступ і брехня – ось на чому «авторитарна» мати побудувала родинну ідилію. Назва «Мати все», як і назви усіх книжок Дашвар, що побудовані на грі слів, мають неперевершену властивість з ювелірною точністю передавати захований у сюжетні лінії зміст. В основу роману письменниця поклала реальну життєву історію, яку колись побачила на одеському пляжі і в якій, переконана письменниця, багато людей побачать своє власне невигадане життя.

Авторка передмови до роману, популярна телеведуча Ольга Герасим’юк, «проковтнувши» «Мати все» за ніч, емоційно зазначила: «Ось прочитайте це самі. Ось побачите за одну ніч. Буде боляче, бридко, солодко й дуже добре. І ви можете не зізнаватись, що це про вас». А головний редактор видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» Світлана Скляр додає: «Новий роман Люко Дашвар – це нова розповідь про нас, українських жінок, про наші кохання, втрати і зради, про бажання мати ВСЕ і про наслідки того ВСЕ. Авторці вдається зазирнути в душі читачів, змусити відчувати, переживати – не бути байдужим. Певно, за це читачі люблять її твори і голосують за них красномовніше за будь-яких експертів – грошима з власних кишень».

Роман буде презентовано у найбільших містах країни. Перша презентація роману відбудеться у Києві 7 вересня о 16-00 в «Укрінформі» (вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

Львів побачить нову книжку на презентаціях, що відбудуться у рамках Форуму видавців:

17 вересня 15-00 стенд №103, видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля». Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17).

17 вересня 16-00 Музей етнографії, актова зала (проспект Свободи, 15)

17 вересня 18-00 Галерея «Коралі», конференц-зал (вул. Менцинського, 15)

Письменниця й сценаристка Люко Дашвар – унікальне явище в сучасній українській літературі. Її перший роман «Село не люди», став лауреатом премії конкурсу «Коронація слова-2007». Наступний роман «Молоко з кров’ю» став дипломантом премії «Коронація слова-2008» та переможцем конкурсу «Книжка року Бі-Бі-Сі-2008». Загальний наклад книжок письменниці, яка друкується виключно у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», складає близько 110 тисяч примірників, що зі слів ЗМІ робить авторку «найтиражованішою письменницею країни».