категорії: музика новина

«Роллікс» презентує у Києві новий альбом

теґи: Роллік'с, Перетворися На Зброю

РолліксНезабаром гурт «Роллікс» презентує у столичному клубі «44» новий альбом «Перетворися На Зброю». Запис та зведення матеріалу завершені, і з приходом весни група  вже офіційно видасть свій другий реліз, робота над яким розтягнулася на два роки.

«Роллікс» не захотіли йти шляхом називання альбому за іменем однієї з пісень. Назву диску гурт взяв із пісні «Бий Бий», в якій є фраза – «перетворися на зброю». Ці слова музиканти почали використовувати вже давно, друкуючи їх, в тому числі, і на своїх фірмових футболках. А лідер гурту, вокаліст Дмитро Ігнатов, пояснює так: «Деякі люди сприймають цей заклик і всю пісню – як інструкцію до дій, причому агресивних. Насправді мова йде не про фізичний вплив, а про те, що найболючіші удари ми завжди отримуємо від найближчих людей. І тоді ми мусимо захищатися, перетворюючись на зброю. Просто нікому не дозволяйте себе нищити».

Частину пісень з альбому «Перетворися На Зброю» шанувальники гурту вже неодноразово чули і на концертах, і в радіоефірах. Окрім згаданої «Бий Бий», це – і «Зупини Час», і «Адреналін», і «Зруйнувати Все», і «Числа і Літери», які мають статус офіційних синґлів цього запису. Але помилкою буде вважати, що все найцікавіше з диску «Роллікс» уже продемонстрували.

Найсмачніші шматки якраз і будуть зіграні на київській презентації, де своїх друзів приїдуть підтримати колеги з Білорусі – гурт Sciana («Стіна»).

Треклист альбому «Перетворися На Зброю»:

 1. Бий/Бий
 2. Зруйнувати Все
 3. Емоції
 4. Для Надто Балуваних
 5. Зупини Час
 6. Дай Мені Надію
 7. Адреналін
 8. Мільярдами Смарагдів
 9. Погане Відчуття
 10. Несемо (feat. Паша Моржара)
 11. Забійник
 12. Числа і Літери