категорії: репортаж

«С.К.А.Й.» мало не спалив нічний клуб

теґи: С.К.А.Й., Форсаж, клуби, Концерти

Минулої п'ятниці гурт «С.К.А.Й.» відіграв live-програму у нічному клубі «Форсаж». Володарі премії «Кращий рок-гурт України-2008» після всеукраїнського туру вирішили порадувати і столичних шанувальників. Послухати гурт зібралось чимало народу. Хлопці заспівали й пісні із нового альбому, і визнані хіти, такі як «Тебе це може вбити».

 

Під час виконання однієї із пісень на сцені вибухнули салюти, які так запалахкотіли, що аж загорілись колонки. Не помітивши пожежі, хлопці продовжували грати. Аж поки один із «скаєвців»  побачив вогонь і тканиною загасив його. Відігравши live-програму, хлопці подякували клубним глядачам та пішли зі сцени. Але вдячні глядачі так скандували «С.К.А.Й.», що хлопцям довелося вийти на біс. Разом з шанувальниками вони заспівали ще дві пісні.

 

До речі, нещодавно у вокаліста гурту Олега Собчука був День народження, який він відсвяткував у заміському будинку. Музикант вирішив, що «вхідним квитком» вечора слугуватиме чудернацький дрес-код: усі гості мають вдягтися в абсолютно антигламурне вбрання.

 

«Мої гості мене дуже приємно здивували: всі знайшли якісь просто неймовірні речі, - каже Олег. -  Це і старі, радянських часів, спортивні костюми, бабусині сукні, смішні аксесуари на зразок барсеток у клітинку та білих шкарпеток. Такими я своїх друзів ще не бачив!».

 

Оскільки свято проходило під гаслом «Антигламур», Олегу подарували «Тройной одеколон», маркери «спеціально для автографів» та «олімпійку-невидимку», що має ховати співака від надмірної уваги шанувальників.

 

Вокаліст «С.К.А.Й.» упевнений, що всі ці подарунки обов'язково знадобляться йому у повсякденному житті, але «Тройной одеколон» Олег все ж таки вирішив зберегти на поличці  як недоторканний сувенір.