категорії: музика

«Інкунабула» випускає «НеВиДаНе»

Інкунабула – НеВиДаНеНа цьому тижні в продаж має надійти першачок львівської банди «Інкунабула», який зветься «НеВиДаНе». Виданням диска займається столичний лейбл «MP3 Records». На підтримку альбому гурт планує презентаційний тур, який розпочався 22 вересня в київському салоні «МузТорг» і завершиться виступом 15 листопада в Кіровограді.

– Рік тому я переїхав жити і працювати до Києва, – розповідає соліст гурту Юрко Козій, – хлопці залишилися жити у Львові, через це нам надзвичайно складно було існувати в режимі двох репетицій на місяць, нові пісні просто не з’являлися. Але ми якось працювали в такому режимі. Робота над записом була географічно розподіленою: я писав бас та вокал в Києві, на студії «Гніздо», а хлопці свої партії – у Львові, вже у власній «Inc Master Studio». Зведенням займався наш гітарист Макс в перервах між роботою і сном, і мушу сказати, йому вдалося знайти те «інкунабульське» звучання, якого ми прагнули.

Тоді хлопців примітив Влад Павлов, директор рекордингової компанії «MP3 Records», який бачив їх на кількох концертах і запропонував видати наш майбутній альбом у себе лейблі.

– Назва альбому, «НеВиДаНе», – двозначна. – веде далі Юрко, – З одного боку «невидане» – це unreleased, і ця версія може збити з пантелику слухача, мовляв це збірка невиданих треків. Але це не так, і підтвердженням цьому – друга версія: «невидане» як шось раніше не бачене, тобто «не видане».

Сам диск міститить відео-кліп на пісню «Залиш мене сама» та 12 ориґінальних композицій.

Треклист:

1. Залишений
2. Тихо
3. Залиш мене сама
4. Герої 2.0
5. Мати
6. Недаремно
7. На поверхнях
8. Народна
9. Твоє тіло
10. Дедал та Ікар
11. Подаруй мені небо
12. Завжди