Книжка для секс-шопу від Люби Клименко. Частина №2.

"Великий секс у Малих Підгуляївцях" - так називається друга книга загадкової Любаши Клименко (див. Частину №1). Підгуляївці - стародавнє скіфське село, звідки, як написано ще на "Пор'ядній львівській пані" сама авторка. Тож збоченість авторки можна пояснити важким дитинством у Підгуляївцях.

Це повна протилежність попередньому твору. Єдине, що їх пов'зує - незлічима кількість еротичних сцен (а щодо того, чи пов'язує ці твори єдиний автор - це ще викликає сумніви, хіба що тільки ім'я на обкладинці). На відміну від першої книги, "великий секс" перенасичений ненормативною лексикою, просто гіпер-екстремальними видами сексу або ж доповненням до нього. Не дивно, що авторка не показує свого обличчя, читаючи вже другу епопею постійно виникало бажання поглянути на її личико.

Дія відбувається у ХХІ сторіччі, коли працю людей замінили трахтори, але все ж таки, звичаї лишились. Це неабиякі звичаї, а саме Підгуляївські:
"А це все чого? А того, шо - старі люде кажуть - раньше у нас такі звичаї були: регулярно, особенно на оранку, сіянку і жнива, люде совокупляються прямо на землі, шоб усе добре росло, шоб земля гарно родила. Скажу по сікрєту, у нас ше й досі цей звичай є. Правда придержуюцця його тайно: от якшо десь у когось шось погано родить, чоловік із жінкою надвечір ідуть у город, чи в садок, чи в хлівок, чи під пасіку - і встраюють оргію. Результат - шо нада. Бураки - як бики, часник - тоже як бик, а цибуля - як дуля, а огірки - самі знаєте як шо."

Ще одна особливість твору - написаний він на бездоганному суржику. Це мова, яку нам доводиться чути щодня і тут абсолютно не виникає запитань в її неприродності, але чи варто таке випускати на світ? Що це? Заслана російська шпіонка, що зсередини розпалює ворожнечу ось такими текстами, виставляючи на сміх українську літературу. Ні, не може бути. Згоден з Мариною Медніковою, яка в передмові до цієї книги написала, що схоже, що українці піднялися на наступний рівень розвитку - вони навчилися сміятися над собою.

Тож, якщо Ви бажаєте добряче посміятися над собою, над суспільством у якому живете, над людьми, які вас оточують, знайти прототип тієї чи іншої людини і, де-факто, роздягнути її за допомогою книги, прошу, приєднуйтесь, тільки обережно, деякі моменти не для особин зі слабкими нервами, оскільки можуть викликати чи то блювотний рефлекс, чи то орґазм, що, безперечно, значно приємніше.