категорії: література

Святий літературний Миколай до дітей приходить навесні

теґи: Єлена Мельниченко, Іван Андрусяк, Іван Малкович, Ангелятко, Богдана Бойко, Весняні миколайчики, Галина Ткачук, Леся Воронина, Олеся Мамчич, Писана Торба, Роман Скиба, Сашко Лірник, Світлана Богдан, Сергій Пантюк, Смолоскип, Тетяна Савченко

Святий Миколай29 лютого 2008 року о 18.00 год. у приміщенні видавництва «Смолоскип» (м. Київ, вул. Межигірська, 21) відбудеться відкриття літературно-музичного дійства «Весняні миколайчики».

До українських дітей св. Миколай приходить взимку і на цьому про них не забуває. Добру традицію продовжують українські письменники, які дарують дітям проект «Весняні миколайчики». У відкритті братимуть участь поети Роман Скиба, Іван Андрусяк, Іван Малкович, Сергій Пантюк, казкар-лірник Сашко Власюк (Сашко Лірник), авторка дитячих блокбастерів Леся Воронина, гурт «Писана Торба» з музичними імпровізаціями, редактор журналу для дошкільнят «Ангелятко» Олена Волосевич, автор-виконавець Наталка Бучель, а також товариство літературної молоді: Галина Ткачук, Світлана Богдан, Єлена Мельниченко, Олеся Мамчич, Богдана Бойко, Тетяна Савченко та інші.

Упродовж весни митці, поети, казкарі, музиканти відвідають дитячі будинки Києва та області, а також дитячі садочки. Окрім літературно-музичного дійства юним глядачам подарують українську книжку.

Проект завершиться 1 червня у День захисту дітей.

Розвивально-пізнавальний журнал для наймолодших «Ангелятко» виходить з вересня 2006 року. «Ангелятко» – це добрі, веселі та цікаві казки, вірші, загадки, пісеньки. Журнал має на меті прищепити дитині любов до книжки, до читання загалом. Пізнавальні оповідки та інтелектуальні завдання в кожному номері дають знання про навколишній світ, розвивають логічне мислення, спостережливість, кмітливість. А іграшки-саморобки підштовхнуть дитину до творчості, бажання робити щось своїми руками.

Редакція журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» є організатором загальноміського свята «Читання в Країні ангелят», яке відбувається щовересня у рамках «Форуму видавців» у Львові.

За підсумками першого українського конкурсу періодичних видань для дітей і юнацтва (Держкомтелерадіо) наприкінці 2007 р. журнал «Ангелятко» визнано перспективним виданням.