категорії: література

Вгадай, хто така Люба Клименко і отримай перевидання „Пор’ядної львівської пані”!

Люба Клименко    Ось уже півроку на літературному полі України серед елітних сортів письменників з’явився літературний бур’ян з милим українським ім’ям Люба Клименко. А бур’яни, як відомо, бувають різні. Серед них є і невиразний пирій, і мила серцю кожного українця волошка. Люба Клименко, без сумніву, – це волошка сучасного українського літературного процесу, що радує око і веселить серце нашому читачеві своєю наївністю, щирістю і безпосередністю.

    Видавництво „Дуліби”  зробило аграрно-видавничий експеримент: висіяло у нашім світанковім краю... ні, не чорнобривці... посадило у нашому письменницькому вертограді...ні, не троянди й виноград, а український народний бур’ян – волошку. За Любою Клименко, як і за будь-яким іншим бур’яном, зовсім не потрібно доглядати, не потрібно її леліяти, поливати, підживляти,  як інших великих письменників, тобто, пардон, квіток нашої літературної ниви, вона абсолютно невибаглива і скромна, більше того, сама собі торує дорогу у великий світ нашої письменницької фльори.

    Однак читачів і журналістів цікавить питання: хто  ховається під прозаїчним ім’ям Люби Клименко? І хоч вона й пообіцяла розкрити своє інкогніто на Форумі видавців у Львові у вересні 2006 року, проте настрій її міняється, як прем’єр-міністри в Україні, тож аби підбадьорити її, ми вирішили зробити невелике опитування серед її шанувальників і нешанувальників.

    Отже, хто така насправді Люба Клименко?
    Варіанти відповідей:
    А. Ірен Роздобудько
    Б. Ірена Карпа
    В. Марина Гримич
    Г. Марина Меднікова
    Д. Лариса Денисенко
    Е. Лариса Скорик.
    Є. Інша особа жіночої статі тіпа Коко Шанель
    Ж. Інша особа чоловічої статі тіпа Коко Тюха
    З. А нехай собі лишається інкогнітою. „Бо жизнь без інтриги, всеодно шо професор з одною буквою „ф” (цитується за Любою Клименко).

    На сайті запрацювало голосування, але паралельно можна давати відповіді у коментарях до цієї статті. Віднині коментарі дозволені тільки зареєстрованим учасникам, тож реєструйтесь, відгадуйте і хто правильно вгадає, того чекає нове видання „Пор’ядної львівської пані”, яке буде презентоване на Форумі у новому, дуже стильному „львівському” оформленні з передмовою і автографом самої Люби (Презентація „Три пор’ядні пані у Львові” відбудеться 15 вересня 2006 року в „Дзизі” о 16 год.).