«Бойовий гіпноз проти кіз»: Не дивися їм в очі!

теґи: гіпноз, комедія

From The Men Who Stare at GoatsГрант Хеслов, більш відомий як актор, вирішив взятися за екранізацію досить незвичайної книги, в якій головними героями були військові зі здібностями, не властивими звичайним людям. Зайняти режисерське і продюсерське крісло було мало, потрібний був відповідний акторський склад, здатний реалізувати шалені ідеї на екрані. І в Хеслова все це вийшло, хай і на шкоду вмісту, зате «Бойовий гіпноз проти кіз» вийшов смішним і по-своєму привабливим.

From The Men Who Stare at GoatsНедоліки в «Бойовому гіпнозі проти кіз», звичайно ж, є, і найголовніший мінус – це те, що фільм все-таки занадто вар'ятський. Деякі моменти приголомшували своєю винахідливістю, адже на перший погляд банальні епізоди перетворювалися на щось смішне і цікаве. Бували, звичайно, і «порожні» жарти, куди ж без цього, але що виробляли актори на екрані... Дорогого вартує! На акторських роботах фільм і тримається, а точніше, на їх міміці та жестах.

From The Men Who Stare at GoatsТе, що «Бойовий гіпноз проти кіз» – проект суто розважальний, можна зрозуміти, прочитавши синопсис і переглянувши трейлер. Але оцінити всю комедійну начинку можливо, лише переглянувши фільм повністю.

From The Men Who Stare at GoatsЧетвірка акторів – Джордж Клуні, Юен Макгрегор, Джеф Бріджес і Кевін Спейсі створили на екрані прекрасну атмосферу. Особливо відзначилися Юен, Джордж і Джеф, а Кевін злегка програвав цій трійці, але в загальному контексті це неважливо. Роль Юена Макгрегора взагалі найбільш класною вийшла, хоча у нього й не було приколів, які дісталися іншим. Джеф Бріджес, не дивлячись на солідний вік, так само рухливий і енергійний – ось хто марку тримає.

Несерйозна і авантюрна комедія «Бойовий гіпноз проти кіз» легко піднімає настрій, що вже коштовно. Якщо не сприймати серйозно велику частину дурості і приколів на екрані – позитивне враження від перегляду гарантоване. Та й заради приголомшливих акторських робіт, пройти повз цю комедію не можна.