El Mal Ajeno: Життя любить зловтішатися

теґи: El mal ajeno, Едуардо Норьєга, Зловтіха, Оскар Сантос Гомез, драма, містика, іспанське кіно

El mal ajeno

Іноді ми почуваємося володарями своєї долі. Досягаємо чогось, щось отримуємо. Квартиру, машину, роботу, кар’єру, родину. Та раптом життя, ніби зловтішаючись, відновлює баланс, забираючи у нас найдорожче... 

Саме так трапилося і з героєм фільму «Зловтіха» («El Mal Ajeno») – Дієго. Досвідчений лікар після замаху на своє життя містичним чином отримав здатність лікувати. Навіть найтяжчих і безнадійних хворих. Але природа завжди зберігає баланс... Одужує пацієнт – помирає батько. Рятуєш від смерті молодят – донька смертельно хвора. Виліковуєш вагітну самогубцю і її ненароджену дитину – дізнаєшся про хворобу дружини.

El mal ajeno

Як має вчинити лікар, що давав клятву Гіпократа? Лікувати далі. А що мусить робити батько і чоловік, знаючи, що повступово вбиває свою родину? Піддатися комплексу месії чи врятувати найдорожчих для себе людей?

Іспанське кіно завжди наштовхує на роздуми і переосмислення свого життя. Фільм режисера Оскара Сантоса Гомеза «Зловтіха» не став виключенням. Похмурий, сірий, проникливий і, попри все, навіть трохи оптимістичний. Адже Всесвіт завжди зберігає баланс: відбираючи одне, обв’язвоково дає щось натомість.