«Куди поділися Моргани?»: не підглядай за кіллером!

теґи: Columbia Pictures, Куди поділися Моргани?, Марк Лоуренс, Мері Стінберген, Сара Джесіка Паркер, Сем Елліотт, Хью Грант, комедія

МорганиОстаннім часом багато говорять про набридливий гамір міста. Пил, машини, постійні затори, брудне повітря. Кажуть, що з великим задоволенням поїхали б кудись до села і жили б там довго і щасливо... Наївно. Думаєте, усе так просто? Приїхав у село і зажив щасливо?

Якщо подивитися на подружжя Морганів (Х’ю Грант та Сара Джесіка Паркер), то, в принципі, в це неважко повірити. Чим не щастя? Ні радіо, ні телевізора, один інтернет. А ще ведмеді, що гуляють на вашому подвір'ї, корови, яких вам (!) доїти треба, ненарубані дрова і безмежний простір навкруги. Один ресторан, один магазин, один лікар... а ще люди, котрі все про вас знають і допоможуть налагодити стосунки. Таке воно життя в селі (точніше, така верхівка сільського айсберга, котру наважився показати Марк Лоуренс).

МорганиЩось не влаштовує? А хто вас просив підглядати за вбивцею і голосно кричати поліції: «Я все бачив!»? Якби Моргани випадково не підглянули за кіллером в процесі з’ясування стосунків, то (і фільму б не було...) не підпали під програму захисту свідків. І ніколи не покинули б насиджене місце в дорогому серцю мегаполісі. І не дізналися б, що у ведмедів не можна стріляти, бо вони через це дратуються... і що на небі зірки водяться.

Місцями фільму бракує динаміки, місцями трохи нуднувато, але своє тверде 4+ (за п’ятибальною шкалою) фільм заслужив. Стрічка чудово розважить вас (і вашу родину) холодного зимового вечора.

Отож, якщо маєте вільний час, то цілком можете сходити до кінотеарту та дізнатися,  куди поділися Моргани, і чим вони там займалися.