категорії: музика новина

Брегович: весілля, похорони і весна

 

Брегович20 квітня на сцені столичного палацу «Україна» відбудеться концерт сербського музиканта і композитора Горана Бреговича і його «Весільно-похоронного бенду». Перед цим, 19 квітня, прекрасні балканці завітають до Одеси.

Напевно, не буде перебільшенням сказати, що любов до нього в Україні велика, щира й вірна. По-перше, балканська культура загалом популярна у нас. По-друге, маестро набув слави ще за часів роботи над музикою до фільмів Еміля Кустуріци.

Горан Брегович вважає, що «музика народилася задовго до того, як ми навчилися розмовляти, з найглибших глибин. Якщо ви оволоділи музикою, можна стверджувати, що ви навчилися спілкуватися з іншими». Україну любить, каже: «Тут я відчув, що моя музика – як удома».Брегович

«Весільно-похоронний бенд», створений 1997-го, уже відвідував столицю. Цей колектив, у якому серби, хорвати, болгари і македонці, цілком по-циганському мандрує світом. Завдяки йому запальна балканщина звучить у найпрестижніших концертних залах світу. Нью-Йорк, Лондон, Париж. Минулого року Брегович зі своїм оркестром став одним із хедлайнеров Львівського фестиваля «Старе Місто».

«Весільно-похоронний оркестр» здатен залити вогню в жили слухачам, а це саме те, що треба під час весняного авітамінозу. Духовий оркестр, жіночий хор, молодий соліст із дивовижним голосом – почет маестро Бреговича аж ніяк не поступається Воландовій. Сам метр грає на гітарі й управляє оркестром, щось викрикуючи і змахуючи руками.

 

Також читайте інтерв’ю «посла балканської культури» тут  і тут .

 

Придбати квитки можна за телефоном (044) 384 44 44,

а також на сайті організаторів гастролів,
концертної агенції «Прем’єра»

Ціна квитків від 180 до 2250 грн.