категорії: стаття новина

Ірена Карпа вдруге стала мамою

теґи: Ірена Карпа

карпа30 липня, близько опівночі, вдома у Барселоні, Ірена Карпа народила другу дитину – дівчинку, вагою 3 700. Тепер молода мама, яка почувається чудово, планує ще трохи походити по горах помандрувати селами  з новонародженою малечею і вже незабаром повернутися до Києва.  

За словами Ірени, природні домашні пологи, які, до слова, в нашій державі нелегальні, приймала міжнародна команда із чотирьох осіб:  «дві акушерки-каталонки, дула-француженка, і чоловік Норман – американець». 

-  День видався зі штормом – ламало дерева, метро закрили через потоки води, – розповіла Ірена Карпа. – А я перед грозою ще лазила по схилах між алоє і анісом… Бо ж до останнього дня активно рухалась, займалась йогою. Моя вчителька з йоги Juliette Campbell і була моєю дулою. Дула – це жінка, яка допомагає фізично і психологічно при пологах, а потім доглядає ще якийсь час за породіллею і новонародженим.  А каталонська акушерка – Marisa Drago – узагалі мольфарка. Відтак, все обійшлося без єдиного розриву, і то при моїй комплекції і нерозійдених кістках!

Карпа розповіла також, що плаценту новонародженої донечки поховають у Піренеях.

–   Віддамо її дереву в одній дуже особливій місцевості – зізналась письменниця.

Нагадаємо, що молода мама Карпа усім сімейством планує з’явитись в Україні вже у вересні, де у рамках Форуму видавців презентуватиме нову книгу «Піца «Гімалаї», а 23 вересня у Києві відбудеться ще й офіційний реліз нового альбому гурту Qarpa, що носить назву «and I made a man».