категорії: музика новина

BLUENECK сьогодні виступлять в Києві

теґи: BLUENECK, Київ, Концерти

blueneck_2Британці BLUENECK,визнані герої серед відомих та знакових Godspeed! You Black Emperor, Sigur Ros та Mogwai вже в Україні. Вже сьогодні Київ уперше почує наживо суто англійський вишуканий пост-рок, загорнутий у ембієнт і меланхолійний вокал Дункана Еттвуда.

Перебуваючи в турі, фронтмен поділився мріями та очікуваннями від скорого виступу у нас: «Шоу в Києві особливе для BLUENECK вже тому, що єдине в Україні, адже ми були змушені відмінити два концерти у інших містах. За останні півроку багато українців та росіян стали нашими друзями, так що цей концерт – гарна можливість зустрітися з ними і, сподіваюся, знайти нових. Ми ніколи до цього не були в Україні, але саме завдяки цим людям вона видається нам відкритою і дружньою. Чесно кажучи, не знаю до кінця, чого очікувати від Києва. Але я дуже заінтригований містом, воно видається прекрасним. Я планую присвятити чимало часу прогулянці, досліджуючи його, відшукуючи культурні відмінності. Київ має потенціал стати одним із моїх улюблених міст. Я думаю, що 15-годинна подорож до нього буде варта того.»

ТакожДункан поділився враженням від виступів у Східній Європі: «Основне, що завжди вражає мене, – це те, які шанобливі, обізнані і пристрасні любителі музики в Європі. Наче їм справді за честь бути на концерті. У відповідь це відображається на гурті і змушує вже нас відчувати дивовижний привілей грати нашу музику таким чудовим людям.  Як я вже казав, ми дуже щасливі робити те, що ми робимо.»

Концерт BLUENECK з презентацією альбому «Repetitions» відбудеться у Києві 20 жовтня о 19:30, у музеї І. Гончара.